koncert

KARAŚ/ROGUCKI

koncert

KARAŚ/ROGUCKI

KARAŚ/ROGUCKI - Bilety na koncert

KONCERT ROZPOCZYNA SIĘ O GODZINIE 20.00

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzał światło dzienne w formie albumu.

Płyta ukazała się 14.02.2020 roku nakładem wytwórni Kayax i znalazł się na niej materiał, który sami artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne. I jak zapewne się domyślacie, nie są to zwykłe piosenki o miłości. Są to utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Całość przybrała formę mroczną i gęstą, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą i new romantic.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: KARAŚ/ROGUCKI

Bomba!
Super wydarzenie, fajna muzyka
Świetne miejsce na plenerowe koncerty.
Extra! kameralnie, blisko z artystami, niecodzienne sceneria kolei wąskotorowej
Świetny, klimatyczny koncert, artyści mieli baardzo bliski kontakt z widownią. Wyjątkowa okazja by mieć tych twórców "na wyciągnięcie ręki". Urzekła mnie dbałość o szczegóły jak choćby rozpalenie kadzidełek. Przedstawiony materiał zajmujący, poruszył mnie wstęp o mocy dobrych myśli o miłości, muzycy klasa, "ruch sceniczny" hipnotyzujący, udało się wyprosić bisy :)
Świetny koncert! Fajne miejsce, sprawna obsługa na wejściu.
Kameralny koncert, panowie w doskonałym nastroju, który udzielił się publiczności. Piaseczno okazało się świetnym miejscem koncertowym!
Świetny koncert, fajny kontakt artystów z publicznością. Oświetlenie sceny i efekty były doskonałe.
fajne miejsce i przyjemna atmosfera
SZTOOOOS!!!
Jak zawsze niesamowicie ❤️ Był ogień 🔥Mam nadzieję że za rok znów się zobaczymy!
Koncert był prze.. cudowny ;) bliskość sceny i uczestników wydarzenia bardzo na plus, czuć było ten klimat. Organizacja super, szybko sprawnie. Opaski na rękę to bardzo fajny "gadżet" pamiątkowy. Ewentualnie ja bym dodała jakiś punkt gastro, ale to takie moje osobiste przemyślenia.
katerina.173 01.08.2021 14:23
Świetna zabawa. Muzycznie wysoki poziom.
Cudowny koncert!
Fantastyczny kameralny koncert i oby więcej takich wydarzeń! Piotr Rogucki jak zwykle bezkonkurencyjny, wyjątkowy głos i kontakt z publicznością.
Super koncert, świetnie się bawiliśmy!
Świetny koncert !!!

Polecane z kategorii koncert