koncert

KOMBI

koncert

KOMBI

KOMBI - Bilety na koncert

Kombi – polski zespół muzyczny, założony w 1969 r. przez Sławomira Łosowskiego, początkowo pod nazwą Akcenty. W początkowym okresie działalności wykonywał muzykę z pogranicza stylów jazz-rock, fussion, rock. W końcu lat 70. kojarzony był jako sztandarowy zespół Muzyki Młodej Generacji. Od początku lat 80. ukształtował się znany do dzisiaj styl Kombi, charakteryzujący się wiodącą rolą instrumentów klawiszowych.

Muzyka zespołu bliska jest stylom elektro-pop i synth pop. Kombi było jednym z najpopularniejszych polskich zespołów dekady lat 80. Charakterystyczne dla zespołu jest to, że poza piosenkami wykonuje także wiele utworów instrumentalnych.

Do najpopularniejszych piosenek zespołu zaliczamy m.in. „Słodkiego miłego życia”, „Nasze randez-vous”, „Black and White”, „Kochać cię – za późno”, „Za ciosem cios”, „Nie ma zysku”, „Przytul mnie”, „Królowie życia”, „Inwazja z Plutona”, „Linia życia”, „Jej wspomnienie”, „Czekam wciąż”, „Za ciosem cios”, „Nietykalni-skamieniałe zło”. Najpopularniejsze utwory instrumentalne zespołu to „Wspomnienia z pleneru”, „Taniec w słońcu”, „Bez ograniczeń energii”, „Komputerowe serce”, „Cyfrowa gra”, „Zaczarowane miasto"

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje KOMBI

Sympatyczne, kameralne spotkanie. Poczułam się jak młoda dziewczyna. Dziękuję!
fatalne nagłośnienie
Znakomity bardzo energetyczny koncert!
Super koncert !
Na występie zespołu Kombi było ładnie, piknie i mamy niedosyt,więc prosimy o informacje o ciekawych imprezach i występach.Pozdrawiamy Jadwiga i Czesław Droździok. Chętnie posłuchamy Beaty i Bajm:)
Ogólnie - spodziewaliśmy się trochę więcej. Miałem wrażenie, że nie mając innych argumentów zespół Kombi postanowił ogłuszyć publiczność. Oprócz utworów instrumentalnych zespół nie miał za wiele do pokazania, nie potrafili rozbawić publiczności

Polecane z kategorii koncert