koncert

KONCERT MAGDY UMER I BOGDANA HOŁOWNI – BEZSENNA NOC

koncert

KONCERT MAGDY UMER I BOGDANA HOŁOWNI – BEZSENNA NOC

KONCERT MAGDY UMER I BOGDANA HOŁOWNI – BEZSENNA NOC - Bilety na koncert

KONCERT MAGDY UMER I BOGDANA HOŁOWNI – BEZSENNA NOC

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza 27 kwietnia o godz. 18.00 do sali widowiskowej na koncert Magdy Umer i Bogdana Hołowni „Bezsenna noc”. Bilety w cenie 50 zł – luty, 60 zł – marzec, 70 zł – kwiecień, 75 zł – w dniu koncertu do nabycia w kasie KDK i na stronie www.bilety.krasnystaw.pl.

„Bezsenna noc” to koncert na głos i fortepian. Moderato cantabile i jazz piano. Prostota, wrażliwość i talent. Melancholia i uśmiech. Piękne piosenki o miłości. Na ile niezwykłe będzie to połączenie, ocenicie Państwo sami. Magda Umer na swoją nową płytę, którą wydarzenie promuje, wybrała najpiękniejsze evergreeny. Wykonuje je z właściwą sobie wrażliwością i delikatnością. „Pokoik na Hożej” Hemara, „La valse du mal” Młynarskiego, „Już nie zapomnisz mnie” Starskiego czy „Uciekaj moje serce” Osieckiej to tylko kilka przykładów. Prawdziwa uczta, zwłaszcza, kiedy dźwięki podaje Bogdan Hołownia. Pianista jazzowy, którego z Magdą Umer łączy miłość do muzyki Warsa i Wasowskiego. „Ja właściwie opowiadam piosenki”- zdradziła kiedyś w wywiadzie Magda Umer. Ale jakie to są opowiadania… i z jaką ścieżką dźwiękową!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje KONCERT MAGDY UMER I BOGDANA HOŁOWNI – BEZSENNA NOC

Piękne spotkanie w Krasnymstawie z Panią Magdą Umer i Panem Bogdanem Hołownią. Dziękuję i zapraszam serdecznie również do pobliskiego Chełma. Do zobaczenia.
REWELACJA!!! Pani Magda Umer jak zwykle z wielką klasą i delikatnością. Polecam!
Cudowny koncert. Wspaniała Magda Umer, wspaniały Bogdan Hołownia przy fortepianie. Niezapomniane wydarzenie.
Wspaniała, urocza pani Magda Umer, w duecie z "Bodziem" - cudna! Wykonane piosenki na żywo nie do podrobienia, pięknie, z klasą, cudownie :)
To jeden z piękniejszych wieczorów mojego życia. Gra pana Bogdana i śpiew pani Magdy to wspaniały duet, który porusza serca. Płakałam przez cały koncert, a jeszcze bardziej po gdy miałam okazję ich spotkać. Może jestem nieobiektywna, ponieważ od lat spotkanie ich było moim marzeniem, ale z czystym sumieniem mogę polecić ten koncert wszystkim wrażliwym i niewrażliwym, radosnym i smutnym, samotnym i zakochanym. W sedno...

Polecane z kategorii koncert