Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert

Kasai

koncert

Kasai

Kasai - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Kasai zagra specjalny koncert w walentynkowy wieczór w "Galerii z Fortepianem" Łaskiego Domu Kultury.

Kasai (Kasia Piszek) to warszawska pianistka,kompozytorka, autorka tekstów i producentka.
W maju 2019 nakładem ART2 Music ukazał się jej debiutancki album „Equals”. Rok później wydaje „Equals - Kattegat Session”, wersję live debiutu, płyta zdobywa nominację do nagrody Fryderyk 2021 w kategorii Album Roku Alternatywa. W tym samym roku łączy siły z Y - wokalistką zespołu BOKKA, owocem współpracy jest utwór „Rite of Passage”.

Koncerty Kasai to wyjątkowe, mocne i emocjonalnie intymne spotkanie. Jej muzyka jest niezwykle plastyczna, obrazowa i wielopłaszczyznowa – „Z głębi serca – prosto w serce”.

Inspiracje operą, filmem i muzyką symfoniczną obecne w muzyce Kasai wpisane są w szeroko pojęty nurt muzyki alternatywnej. Kasia Piszek ma na koncie współpracę kompozytorską, studyjną i koncertową z czołówką krajowej sceny muzycznej: Moniką Brodką, Arturem Rojkiem, Anią Dąbrowską, Pauliną Przybysz, Muńkiem Staszczykiem, Męskie Granie Orkiestra i zespołem Voo Voo (album
Anawa 2020). Jest również autorką aranżacji do zaprezentowanego na antenie Radia Łódź koncertu „Sto słów wolności” do którego zaprosiła m.in. Julię Marcell, Gabę Kulkę, Sosnowskiego i Basię Derlak. Tworzy również muzykę do spektakli teatralnych iinstalacji choreograficznych(FeFerdydurke, IV RP Snów, reż. Dawid Żakowski).

Artystka w swoich utworach zaprasza słuchacza w unikalną, pełną osobistych przeżyć i przemyśleń, eteryczną, liryczną i ulotną a czasami mroczną, pełną napięć i sprzeczności podróż.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Kasai

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert