koncert

Kasia Maciejczyk z zespołem - W stylu retro - koncert Andrzejkowy

koncert

Kasia Maciejczyk z zespołem - W stylu retro - koncert Andrzejkowy

Kasia Maciejczyk z zespołem - W stylu retro - koncert Andrzejkowy - Bilety na koncert

Kasia Maciejczyk z zespołem w składzie: Paweł Maciejczyk - pianino, Piotr Maciejczyk- saksofon, akordeon, Krzysztof Rukat- gitara, Michał Wojnarski - perkusja, Marcin Węgrzyński – bas.

Piosenki lat 20 i 30 XX wieku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kasia Maciejczyk z zespołem - W stylu retro - koncert Andrzejkowy

Jestem nienajmłodszym już człowiekiem. Ponieważ jestem fanem muzyki (różnej), byłem w swoim życiu na wielu koncertach. W kraju nadwiślańskim i za jego granicami. Chick Corea (w różnych formacjach), Herbie Hancock, Sonny Rollins, Bennie Goodman, Joe Zawinul i wiele innych. O wybitnych muzykach tzw. klasycznych nie wspomnę, bo było tego znacznie więcej. O swoich zbiorach płytowych to już w ogóle nie wspomnę, bo tego nie da się przesłuchać w ciągu nawet kilku żyć. Nie mówię tego, aby Państwa epatować, kogóż to ja nie widziałem i nie słyszałem. Mówię o tym tylko dlatego, że jestem trochę zdemoralizowanym słuchaczem, co mi trochę doskwiera. Poszedłem na ten koncert trochę przypadkowo. I dziękuję losowi, że na tym koncercie się znalazłem. REWELACJA! To był jeden z piękniejszych muzycznie wieczorów w moim życiu. I to na wyciągnięcie ręki. Przede wszystkim kapitalny pomysł. Przepiękne utwory z różnych dekad. Odpowiednio dobrany skład instrumentalny. Świetni muzycy. Znakomite aranżacje. Wspaniała atmosfera. Solistka nadzwyczajna – urocza, skromna, nieprawdopodobnie muzykalna, ale też znakomita jako konferansjerka. Jej frazowanie to moim skromnym zdaniem wzór do naśladowania dla wszystkich uprawiających ten fach. And last but not least – mój kumpel (od lat) też grał i jest jakby „ojcem chrzestnym” tego wspaniałego wydarzenia muzycznego. Pani Katarzyna nazwała go mentorem. Podpisuję się pod jej słowami. To był piękny wieczór. Dziękuję wszystkim wykonawcom i organizatorom. Powtórzcie proszę ten koncert! I koniecznie nagrajcie! Pozdrawiam serdecznie Krzysztof
Wspaniały koncert. Brawurowo zagrana melodia z filmu VABANK, nostalgiczne piosenki przedwojennej i powojennej Warszawy, trzy duety (w tym jeden z córeczką) i na zakończenie REBECA - to wszystko sprawiło, że ten wieczór był niepowtarzalnym przeżyciem.

Polecane z kategorii koncert