koncert Kaśka Sochacka

Kaśka Sochacka - Ciche Dni Tour

koncert Kaśka Sochacka

Kaśka Sochacka - Ciche Dni Tour

Kaśka Sochacka - Ciche Dni Tour - Bilety na koncert

Ciche dni tour

Kaśka Sochacka to drobna blondynka z twardym kręgosłupem i niskim zachrypniętym głosem. Pochodzi z Pradeł. Jak większość dziewcząt urodzonych w latach 90-tych śpiewa od dziecka.

W 2019 roku ukazała się debiutancka EPka Kaśki - „Wiśnia”. Pierwszym singlem była piosenka o tym samym tytule, która swoją premierę miała w audycji Piotra Stelmacha w radiowej Trójce. W styczniu 2020 roku na zaproszenie Piotra Stelmacha wystąpiła również podczas Offensywy De Luxe w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Polskim Radiu Trójka.

W 2021 roku Kaśka wygrała organizowany przez Gazetę Wyborczą plebiscyt Sanki dla najciekawszych nowych twarzy w polskiej muzyce.

Debiutancki albumu Kaśki Sochackiej „Ciche dni” ukazał się 26 marca 2021 roku nakładem Jazzboy Records. Za finalny kształt piosenek razem z Kaśką odpowiadają: Agata Trafalska (pomoc przy tekstach) i Olek Świerkot (produkcja) - tandem, który dał się poznać przy debiucie Korteza („Bumerang”) i jego drugiej płycie („Mój dom”). Kaśka jest autorką wszystkich kompozycji muzycznych.

Wszystko zaczęło się od „Wiśni”. Znaczy zaczęło się dużo wcześniej - i o tym opowiada Kaśka w swoim „Love Story”, które dołączone będzie do płyty - ale to „Wiśnia” nadała sprawom tempo. To było jak kula śniegowa - Piotr Stelmach i jego audycja, później Kortez - jego wersja numeru i występy gościnne na jego koncertach, pierwsze miejsce LP3 przez 4 tygodnie z rzędu - wszystko działo się bardzo szybko i przerosło nasze oczekiwania. Ludzie kibicowali, chcieli pomóc, dołączyć się - i tak spontanicznie pojawiło się na płycie kilku znakomitych gości.

Kaśka i Olek świetnie się bawili w studiu i zupełnie niepostrzeżenie przygotowali materiał, który wszystkich urzekł. Tę radość i brak napięcia słychać na płycie, mimo, że w tekstach gdzieniegdzie pobrzmiewa nutka szlachetnego smutku.

Płyta „Ciche dni” opowiada o kolei rzeczy w związku, o pętlach jakie zataczamy, naszych największych obawach, o kryzysach, wątpliwościach i walce z samym sobą. Opowiedziana z perspektywy kobiety, która cały czas próbuje złapać w tym wszystkim równowagę. Historia, to scenki z życia związku przedstawione z lekkością i dystansem świadomego, pogodzonego ze wszystkim człowieka.

Edycja limitowana płyty „Ciche dni” zawiera dodatkowy krążek, na którym znalazły się wcześniej wydane utwory Kaśki, między innymi „Śnie”, „Zachody” czy „Jeszcze”, które promują nowy serial na antenie TVN „Tajemnica zawodowa” oraz piosenki w innych wersjach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Marki

Recenzje i opinie: Kaśka Sochacka - Ciche Dni Tour

Cudowny koncert. Gardło cały czas ściśnięte od emocji, super nagłośnienie i oświetlenie. Chciałoby się jeszcze:-)
Świetny koncert. Klimatyczny, nastrojowy. Teksty utworów, muzyka i aranżacja przez Kasię i Zespół - poetyckie. Czego zabrakło na koncercie? Korteza. Wspólne występy Kasi Sochackiej i Korteza - to jest to! :)
Było super!!!!!!
Cudowna wokalistka i przepiękny głos polskiej sceny muzycznej
Rewelacja A jej głos Piękny
Cudowny koncert
Niesamowity magiczny koncert,polecam i nie mogę doczekać się ponownego spotkania......
Super koncert
Koncert uczta dla uszu. Cudowny wieczór.
Zdecydowanie lepiej na żywo niż z radia,płyt itp...wielki talent, piekny głos...
Super koncert, bardzo fajne miejsce i wspaniała artystka.
Świetna organizacja, przefantastyczny koncert, cudowna akustyka i klimat sali. Uwielbiam - prosto, efektownie, wieczór idealny z idealną muzyką i muzykami. Kaśka - czekam na kolejne Twoje koncerty!
Magiczne miejsce na koncert, rewelacyjna atmosfera i koncert z najwyższej półki. Kaśka jest po prostu doskonała.
Cudowny, klimatyczny koncert. Znakomita dyspozycja wokalistki i zespołu. To piękne przeżycie być w tej muzycznej intymności.
Fantastyczny koncert!
Fantastyczny koncert!
Polecam . Bardzo fajny koncert . Głos fantastyczny . atmosfera piękna .
Było suuuuupeeeer
Boski głos! Piękne teksty! To czysta przyjemność!
Rewelacja!
Wyśmienity koncert wspaniałej artystki! Bardzo dziękuje za ten wieczór 🥰
bardzo dobrze nagłośniony koncert, wokalistka w świetnej for mie - tylko dlaczego chowa się za instrumenty?
Świetna artystka i dobrze nagłośnione pomieszczenie. Czego chcieć więcej ?
Super koncert!! Piękny głos Kaśki Sochackiej.
Koncert majstersztyk
Piękny głos, piękne wykonanie. Dobre nagłośnienie. Przyjemnie było to, że po koncercie była możliwość zakupu płyty z osobistym autografem pani Katarzyny oraz czas na chwilkę rozmowy.
Koncert rewelacyjny! Pani Kasia ma niesamowity głos i talent. Zespół świetny, najspokojniejsze utwory brzmiały nieziemsko, zwłaszcza Wiśnia. Polecam!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert