Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert Katarzyna Żak

Katarzyna Żak - Miłosna Osiecka

koncert Katarzyna Żak

Katarzyna Żak - Miłosna Osiecka

Katarzyna Żak - Miłosna Osiecka - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Piosenki Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Katarzyny Żak to nasz gwiazdkowy prezent dla rawskich melomanów!
Liryczny, romantyczny, nostalgiczny. Po prostu miłosny. Taki jest najnowszy koncert Katarzyny Żak. Aktorka, która ma już na swoim koncie dwie płyty, tym razem sięgnęła po Osiecką. Koncert zatytułowała „Miłosna Osiecka”.

Wybrałam utwory, które są mi najbliższe - wyznaje aktorka. - I zaśpiewałam je w sposób osobisty, niemal intymny. Jakby to były moje historie.

Wydarzeniem na pewno są dwa nowe teksty Poetki, które aktorka dostała od Fundacji Okularnicy. Pierwszy to „Miłości potrzebna jest epika”, do którego nikt dotąd nie napisał muzyki. Zrobił to teraz muzyk i kompozytor Witold Cisło. Drugi to tekst piosenki „Sprzedam cię” dawno wydany w tomiku poetyckim Agnieszki Osieckiej, a teraz Hadrian Tabęcki ozdobił go pięknymi nutami. Przepiękne aranżacje wszystkich 14 utworów koncertu stworzył świetny akordeonista Bartłomiej Krauz.

Podczas koncertu usłyszymy m.in: „Małgośkę”, “Na całych jeziorach Ty”, “Szpetni czterdziestoletni”, “Okularnicy”, “Weselne dzieci”, “Siedzę w Mławie”, “Wariatkę”, “Balladę wagonową”. Aktorka miała to wielkie szczęście, że na swojej drodze zawodowej spotkała nie tylko Wojciecha Młynarskiego, ale również Agnieszkę Osiecką. Tuż po ukończeniu Szkoły Teatralnej będąc aktorką Teatru Współczesnego we Wrocławiu grała w spektaklu “Sztukmistrz z Lublina”, do którego piękną muzykę skomponował Zygmunt Konieczny, a wszystkie songi napisała Agnieszka Osiecka... Spotkanie, w trakcie tygodni prób do premiery z Agnieszką wywarło ogromne wrażenie na młodej wówczas adeptce sztuki aktorskiej.

Katarzynie Żak towarzyszy na scenie zespół pod kierunkiem wspaniałego akordeonisty Bartłomieja Krauze w składzie: Hadrian Filip Tabęcki - piano, Witold Cisło - gitara basowa i Piotr Malicki - gitara.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

18.12.2022, 18:00 Miejski Dom Kultury
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje i opinie: Katarzyna Żak - Miłosna Osiecka

Wspaniały występ, wspaniała osoba :)
Aga F. 11.06.2022 22:07
Super przeżycie!
Dorota 11.06.2022 19:00
Genialna aktorską interpretacja i wykonanie
Renka 11.06.2022 09:40
Wspaniały koncert i rozmowa z Panią Katarzyną przy podpisywaniu płyty
10.10.2021 21:44
Nie zachwyciła. Braki umiejętności wokalnych pokrywa aktorstwem. Wybór piosenek również "mocno autorski".
Barbara 10.10.2021 09:53

Polecane z kategorii koncert