koncert Katarzyna Żak

Katarzyna Żak - koncert "Miłosna Osiecka"

koncert Katarzyna Żak

Katarzyna Żak - koncert "Miłosna Osiecka"

Katarzyna Żak - koncert "Miłosna Osiecka" - Bilety na koncert

W sali widowiskowej Wawerskiego Centrum Kultury w sobotę 7 listopada wystąpi Katarzyna Żak. Popularna aktorka i piosenkarka zaprezentuje repertuar ze swojej najnowszej płyty „Miłosna Osiecka”. ”Wybrałam utwory, które są mi najbliższe. I zaśpiewałam je w sposób osobisty, niemal intymny. Jakby to były moje historie. Wszystkie teksty o miłości, bo przecież nikt tak pięknie o niej nie pisał jak Agnieszka Osiecka. Miłość była dla Agnieszki najważniejsza. Chyba i ja jestem już w takim momencie życia, kiedy na pewno wiem, że to miłości pragniemy najbardziej.” - mówi Katarzyna Żak.
Ciekawostką jest, że w repertuarze znajdują się dwie piosenki, które dotychczas nigdzie nie były publikowane. Artystka otrzymała teksty od Fundacji Okularnicy, a muzykę skomponowali do nich Witold Cisło i Hadrian Tabęcki.
W programie m.in. "Małgośka", "Ballada wagonowa", "Na całych jeziorach Ty", "Okularnicy", "Weselne dzieci" czy "Siedzę w Mławie".

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszystkich zaleceń i rygorów związanych pandemią COVID-19. Proszę pamiętać o zachowaniu dystansów i stosowaniu środków dezynfekcyjnych. Impreza odbędzie się dla określonej przepisami liczby uczestników. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Katarzyna Żak - koncert "Miłosna Osiecka"

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert