koncert

Kayah KAMIEŃ

koncert

Kayah KAMIEŃ

Kayah KAMIEŃ - Bilety na koncert

Do sławy podchodzi z dystansem. - Z jednej strony dostajesz najlepsze pomidorki, a z drugiej... można tym pomidorkiem dostać - mówi. Publiczność jest jednak dla niej łaskawa, a jej muzyka cieszy się niesłabnącą popularnością. Dowodem będzie trasa koncertowa z okazji 20-lecia płyty "Kamień". Wybrzmią utwory, które narodziły się z fascynacji wokalistki muzyką soulową i jazzową.

1995 "Kamień"

Pierwszy solowy autorski album Kayah wydany w 1995 roku w Zic - Zac Music Company. Album oscylujący w klimatach soul, jazz oraz R&B, został świetnie przyjęty przez krytyków i całą branżę muzyczną, idealnie trafił w lukę na polskiej scenie muzycznej, szybko osiągając status "złotej płyty".

Kayah - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Wszechstronna muzycznie artystka, najczęściej poruszająca się w klimatach folk, pop, soul i jazz. Autorka wielu przebojów jak "Za późno", "Supermenka", "Na językach", "Testosteron", "Prawy do lewego", "Śpij Kochanie Śpij", czy świąteczny "Ding Dong". Obecna na scenie muzycznej już od ponad 25 lat.

Foto: Piotr Porębski / zdjęcie pochodzi z sesji do magazynu SENS.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kayah KAMIEŃ

Bosko, niezapomniane przeżycie, chętnie jeszcze raz sie wybiorę.
misowa 25.09.2016 21:28
Więcej koncertów KAYAH W TRÓJMIEŚCIE :)
Koncert fenomenalny. Klasa sama w sobie, nieporównywalna. Kayah jest jak wino... Nadal piękna i coraz lepsza.
Michał 18.01.2016 10:50
Przecudowny koncert, ogromnie melancholijny lecz niezwykle magiczny
Koncert fantastyczny. Przepiękny wokal i aranżacje.
super
Fabtastyczny koncert.
Kasia 17.01.2016 11:24

Polecane z kategorii koncert