koncert

Klara

koncert

Klara

Klara - Bilety na koncert

Klara to młoda i utalentowana kompozytorka, instrumentalistka i autorka tekstów.

Debiutowała albumem „Away” (2012) wydanym przez Polskie Radio. Producentem materiału jest Artur Gadowski (IRA). Piosenki, które znalazły się na płycie są autorstwa Klary. Artystka stawia na minimalizm i delikatne linie melodyczne, nie uciekając jednocześnie od zgrabnych refrenów.

Przy tworzeniu muzyki staram się otwierać wyobraźnię i przenosić się do miejsc, które odwzorowują stan, w którym się znajduję. By napisać piosenkę potrzebuję ciszy, którą mogę wypełnić dźwiękami. Ona mnie motywuje i pobudza kreatywność.

Klara koncertuje zarówno solo, grając na gitarze i klawiszach, jak i z zespołem. Dotychczas najważniejszym występem na żywo był koncert w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej transmitowany na antenie radia.

Marek Niedźwiedzki napisał o Klarze: Delikatna, śliczna, liryczna, zjawiskowa, akustyczna, zwiewna, kobieca. Śpiewa o sobie, że jest czarownicą. Ja myślę, że jednak czarodziejką. Ma w głosie piękny i prawdziwy smutek, ale także radość młodości… Rodzi nam się wyjątkowa Artystka na naszym rynku. Zadbajmy o Nią i dajmy Jej szansę.

Płyta „Away” dostępna jest w sieciach Empik, w sklepie internetowym Polskiego Radia, a także można jej posłuchać na Spotify.

Klara online: www.facebook.com/klarasounds

Singiel „Enchanted”: http://youtu.be/VAOvOQKZ654

Singiel “The Cliff”: http://youtu.be/OVX5LLTkD14

Koncert w Trójce: http://www.polskieradio.pl/9/200/Artykul/812975/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Klara

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert