koncert

Kolęda dla Nieobecnych. Koncert świąteczny sióstr Szafrańskich

koncert

Kolęda dla Nieobecnych. Koncert świąteczny sióstr Szafrańskich

Kolęda dla Nieobecnych. Koncert świąteczny sióstr Szafrańskich - Bilety na koncert

Kolęda dla Nieobecnych. Koncert świąteczny sióstr Szafrańskich | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Zapraszamy na wspaniały koncert kolęd w wykonaniu niezwykle utalentowanych sióstr Szafrańskich: Izabeli, Laury i Gabrieli pochodzących z Lipnicy Wielkiej. W repertuarze znajdą się piękne, polskie klasyczne jak również góralskie oraz zagraniczne kolędy i pastorałki. Usłyszycie między innymi: "Oj Maluśki, Maluśki", "Mizerną Cichą", "Gdy śliczna panna", Jezus Malusieńki" oraz "Silent night", "Mary did you know", "A la nanita nana" i wiele innych. Jesienią 2014r. siostry Szafrańskie, tworząc zespół El Saffron, zostały finalistkami VI edycji programu muzycznego"Must be the music". Izabela, aktualnie jest uczestniczką programu The Voice of Poland.

Izabela Szafrańska - śpiew
Laura Szafrańska - śpiew, altówka
Gabriela Szafrańska- Bończak - śpiew, skrzypce
Przemysław Zalewski - fortepian

Przemysław Zalewski
Absolwent Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie estradowe oraz studyjne. Współpracował przy produkcji takich programów i projektów jak: Voice of Poland, Mini Szansa, Warszawskie Warsztaty Gospel oraz zespołami i wokalistami: m.in. Halinką Mlynkovą,Sound n Grace, Agnieszką Włodarczyk, Moniką Urlik i innymi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Wspaniały koncert. Przepiękne kobiety z wspaniałymi głosami. Kolęda o Jerozolimie niesamowita ! Ślicznie dziękujemy i prosimy siostry Szafrańskie o dalsze występy
Koncert bardzo nam się podobał, szkoda tylko że tak krótko przy jeździe trzygodzinnej ale było warto. Dziewczyny zaprezentowały się super, po obejrzeniu The voice głos Izy rewelacja z przyjemnością przyjedziemy na następny koncert sióstr. Duży szacunek i ogromne podziękowanie dla sióstr za tak miły gest, który pozwolił nam się przywitać i pożegnać z artystkami, jest to bezcenne co pozwoli nam jeszcze bardziej zapamiętać ten występ.
Dziewczyny są po prostu Cudowne...... głos Izabeli jeszcze w połączeniu ze skrzypcami.... cudo... naprawdę warto było i jak tylko ponownie odwiedzą mazowieckie strony na pewno przybędziemy po raz kolejny....a Izabela to tylko patrzeć i słuchać jak będzie sama koncertować....trzymam kciuki......
Występ bardzo podobał mi się. Siostry Szafrańskie potrafią stworzyć świetny nastrój i atmosferę. Na pewno będę chciała być na kolejnych koncertach.
Przepiękny, głęboko wzruszający koncert. Oby więcej takich!
Przepiękne wykonania kolęd szczególnie tych góralskich. Niesamowita była również ta o Jerozolimie i tytułowa wykonywaną jako ostatnia.
Wspaniały i klimatyczny koncert. Dużo wzruszeń.
Koncert oceniam bardzo pozytywnie. Siostry Szafrańskie są bardzo utalentowane, przez co cudownie było spędzić piątkowy wieczór na ich koncercie. Nie mogę się doczekać kolejnych koncertów!!!!

Polecane

Cleo

Cleo

(23)

najbliższe wydarzenie
06.08.2020 19:30

bilety od 30.00 PLN