koncert

Kolęda dla Nieobecnych. Koncert świąteczny sióstr Szafrańskich

koncert

Kolęda dla Nieobecnych. Koncert świąteczny sióstr Szafrańskich

Kolęda dla Nieobecnych. Koncert świąteczny sióstr Szafrańskich - Bilety na koncert

Zapraszamy na wspaniały koncert kolęd w wykonaniu niezwykle utalentowanych sióstr Szafrańskich: Izabeli, Laury i Gabrieli pochodzących z Lipnicy Wielkiej. W repertuarze znajdą się piękne, polskie klasyczne jak również góralskie oraz zagraniczne kolędy i pastorałki. Usłyszycie między innymi: "Oj Maluśki, Maluśki", "Mizerną Cichą", "Gdy śliczna panna", Jezus Malusieńki" oraz "Silent night", "Mary did you know", "A la nanita nana" i wiele innych. Jesienią 2014r. siostry Szafrańskie, tworząc zespół El Saffron, zostały finalistkami VI edycji programu muzycznego"Must be the music". Izabela, aktualnie jest uczestniczką programu The Voice of Poland.

Izabela Szafrańska - śpiew
Laura Szafrańska - śpiew, altówka
Gabriela Szafrańska- Bończak - śpiew, skrzypce
Przemysław Zalewski - fortepian

Przemysław Zalewski
Absolwent Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie estradowe oraz studyjne. Współpracował przy produkcji takich programów i projektów jak: Voice of Poland, Mini Szansa, Warszawskie Warsztaty Gospel oraz zespołami i wokalistami: m.in. Halinką Mlynkovą,Sound n Grace, Agnieszką Włodarczyk, Moniką Urlik i innymi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kolęda dla Nieobecnych. Koncert świąteczny sióstr Szafrańskich

Wspaniały koncert. Przepiękne kobiety z wspaniałymi głosami. Kolęda o Jerozolimie niesamowita ! Ślicznie dziękujemy i prosimy siostry Szafrańskie o dalsze występy
Koncert bardzo nam się podobał, szkoda tylko że tak krótko przy jeździe trzygodzinnej ale było warto. Dziewczyny zaprezentowały się super, po obejrzeniu The voice głos Izy rewelacja z przyjemnością przyjedziemy na następny koncert sióstr. Duży szacunek i ogromne podziękowanie dla sióstr za tak miły gest, który pozwolił nam się przywitać i pożegnać z artystkami, jest to bezcenne co pozwoli nam jeszcze bardziej zapamiętać ten występ.
Dziewczyny są po prostu Cudowne...... głos Izabeli jeszcze w połączeniu ze skrzypcami.... cudo... naprawdę warto było i jak tylko ponownie odwiedzą mazowieckie strony na pewno przybędziemy po raz kolejny....a Izabela to tylko patrzeć i słuchać jak będzie sama koncertować....trzymam kciuki......
Występ bardzo podobał mi się. Siostry Szafrańskie potrafią stworzyć świetny nastrój i atmosferę. Na pewno będę chciała być na kolejnych koncertach.
Przepiękny, głęboko wzruszający koncert. Oby więcej takich!
Przepiękne wykonania kolęd szczególnie tych góralskich. Niesamowita była również ta o Jerozolimie i tytułowa wykonywaną jako ostatnia.
Wspaniały i klimatyczny koncert. Dużo wzruszeń.
Koncert oceniam bardzo pozytywnie. Siostry Szafrańskie są bardzo utalentowane, przez co cudownie było spędzić piątkowy wieczór na ich koncercie. Nie mogę się doczekać kolejnych koncertów!!!!

Polecane z kategorii koncert