koncert

Kolędy świata

koncert

Kolędy świata

Kolędy świata - Bilety na koncert

KOLĘDY ŚWIATA – WYJATKOWY KONCERT KOLĘD

Ubiegłoroczne koncerty kolęd świata podbiły serca publiczności, spotykając się z jej wzruszeniem i zachwytem. Dlatego też w nadchodzące święta postanowiliśmy powtórzyć te wyjątkowe i magiczne koncerty.

Każdy kto w okresie Świąt Bożego Narodzenia lubi słuchać nie tylko polskich kolęd ale również znanych i uwielbianych na całym świecie christmas songs, powinien bezapelacyjnie uczestniczyć w naszym koncercie.

W ciekawych miejscach, a więc kościołach i katedrach największych polskich miast odbędzie się koncert, w trakcie którego będzie można usłyszeć takie świąteczne utwory jak między innymi Feliz Navidad, White Christmas, Have Yourself a Merry Little Christmas, Jingle Bells, I’ll be home for Christmas. Przy akompaniamencie jazzowego bandu (Prestige Chamber Orchestra) utwory zaprezentują utalentowani wokaliści- gwiazdy telewizyjnych show takich jak "Mam Talent", The Voice of Poland" czy "Bitwa na głosy". Nie zabraknie również najpiękniejszych polskich kolęd, takich jak m.in. Cicha noc, Lulajże Jezuniu, Hej kolęda, kolęda, Bóg się rodzi, gdzie dodatkowo usłyszymy akompaniament instrumentu klasycznego.

Zapraszamy Państwa na wieczór pełen uśmiechu, wzruszeń i najcieplejszych, świątecznych emocji, na niezwykły i niepowtarzalny koncert Kolęd Świata.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kolędy świata

Niestety porażka roku. Wydane przez nasza grupe 34 osób pieniądze były najgorszym wyborem jaki zrobiłyśmy. Nic nie zgodne z ofertą która przedstawili na stronie. Na dzień dobry Pani która spod drzwi bazyliki kieruje nas do krużganków bo zaszła zmiana. Jednak my jako kupujący nie byliśmy o tym wcześniej poinformowani. Odnośnie orkiestry: może i Pani ładnie śpiewała ale 4 osoby to kwartet a nie orkiestra. Jazz band to chyba pomyłka to były osoby które są na początku swej być może kariery muzycznej. Nagłośnienie do bani. Krótko podsumowując dno. 1700 wyrzucone w błoto. Nikomu nie polecam.
nigdy więcej, zero oprawy: światła,.... jakaś magia by się przydała. Co nas obchodzi : że zimno, za coś zapłaciłam. Chciałam pośpiewać, wzruszyć się i poczuć magię świąt. Gdyby tak było nie doczepiłabym się nawet do sopelka na moim nosie. Jak na takich artystów cena biletu zbyt wygórowana. Wolę zapłacić nawet 100 zł ale za jakiś poziom. Nie polecam. T.g.
Drugi raz nie kupiłabym biletów na ten koncert. Sala, nagłośnienie i poziom wykonania utworów był daleki od oczekiwać, gdy płaci się za bilet 60-90 zł. Na prawdę nie było warto, nie polecam.
Okropne nagłośnienie. Straszne aranżacje piosenek. Ludzie wychodzili już po kilku pierwszych utworach. Koncert nie wart takich pieniędzy!
Bardzo złe nagłośnienie- absolutnie niedostosowane do miejsca. Duży pogłos, a w tylnych rzędach słychać było jedynie huk = chaos. Nie dało się nawet zrozumieć prowadzących zapowiadających przez mikrofon kolejne kolędy. Zespół momentami wyraźnie niezgrany, niedopracowany repertuar- niestety na amatorskim poziomie, zdecydowanie poniżej oczekiwań. Kościół nieogrzewany, było bardzo zimno. Ogólnie duże rozczarowanie. Zeszłoroczna edycja wypadła wyraźnie lepiej.
Koncert zdecydowanie za drogi. 45-50zł byłoby ok. Zespół zdolny, zamysł fajny ale brakuje oprawy i po 4 utworze robi się zwyczajnie nudno. W Katedrze bardzo zimno.
To jakaś katastrofa. Nie wiem co to za grupa, ale żaden z wokalistów nie ma głosu. A konferansjerka to też sztuka. Nie wróżę kariery. Potencjalnym słuchaczom odradzam - szkoda czasu i pieniędzy.
Koncert trochę rozczarował. Po pierwsze zbyt słabe nagłośnienie - siedząc w środkowych rzędach nie było można zrozumieć co mówią wokaliści. Zbyt szumna nazwa 'kolędy świata' do zaprezentowanego repertuaru, gdyż były głównie kolędy polskie i świąteczne piosenki angielskie.
Wszystkie było wspaniałe! Dziękujemy bardzo!
Koncert nie spełnił moich oczekiwań. Repertuar niekorzystnie dobrany, wykonawcy niepotrzebnie zmienili wersje oryginalne kolęd i piosenek świątecznych. Nagłośnienie słabe, atmosfera zupełnie nieświąteczna.
Raczej jesteśmy rozczarowani. Pierwsza sprawa to słabe nagłośnienie - siedząc w środkowych rzędach nie było można zrozumieć co mówią wolaliści a podczas wykonywania utworów słychać było bardziej instrumenty niż wokal. Koncer trwał raptem godzinkę. Za mało polskich kolęd. Jakoś nas nie porwało ...
Niestety koncert zawiódł nas ogromnie. Wykupiliśmy bilety na koncert w pięknym nastrojowym kościele i odpowiednią akustyką i w ostatniej chwili zostaliśmy poinformowani o zmianie miejsca na salę w klasztorze . W sali było za mało miejsca wiec było duszno , ciasno i nie było słychać co artyści mówią do widowni w przerwach pomiędzy kolędami . Technicznie i organizacyjnie wyszło baaardzo słabo choć artyści naprawdę bardzo się starali ratować sytuację. Za co im dziękuje :) Niestety organizatorom nie mamy za co.
Sam koncert bardzo ładny, gdyby się siedziało w pierwszych siedmiu rzędach... Zgromadzono tłum ludzi w jednej sali, człowiek na człowieku, że ani przejść ani oddychać się nie dało, w połowie sali już nie było słychać... Uważam, że za takie pieniądze to kpina!!
Widowisko źle nagłośnione, wokale straszne, pan mówiąco-śpiewający w zasadzie tylko coś bełkocze pod nosem robiąc "aksamitny głos" ale dyckji zero. Kapela od weselnego kotleta. Totalny niewypał.
Koncert przyjemny, ale widoczne są trochę braki w organizacji. Generalnie bilety są kupowane na konkretne sektory, bez numeracji, ale jakoś tak wyglądało, że miejsc brakuje. Ponadto na koncert przyszli rodzice z malutkimi dziećmi, podejrzewam, że nie płacąc za dodatkowe bilety. Dzieci koncertem zainteresowane nijak nie były, co mogło siedzącym najbliżej nich przeszkadzać.
To jest nieprawdopodobne aby mozna bylo zorganizowac farse muzyczna pomiedzy dwoma mszami pod nazwa « koncert » « Koncert » dwoch spiewajacych koledy swiata made in USA z podkladem gitary. « Koncert » na ktorym nic w pol-ciemnosci malo widac i z powodu poglosu nic nie slychac a calosc w cenie VIP 100zl za bilet ! Za ten 40 minutowy « koncert » powinienem dostac zwrot za 2 kupione bilety .
Koncert w Krakowie to było jedno wielkie nieporozumienie organizacyjne. Sprzedaż biletów jak w PKP. Bilety się nigdy nie kończą, ale miejsca już tak. Miałem trzy bilety na sektor VIP za 95 zł i ledwo udało się wejść do kościoła, nie mówiąc już nic o siedzeniu. Byliśmy wpuszczani do kościoła dopiero 10 min przed koncertem. Do tego czasu wszyscy staliśmy przed kościołem moknąc i marznąć na zewnątrz, aby póxniej się dowiedzieć, że nie ma miejsca. Masę ludzi po zobaczeniu jak organizacyjnie to wygląda rezygnowało z tego "nieudolnego" przedstawienia. Zakup biletu na sektor VIP za 95zł nie gewarantował nawet wejścia do kościoła. Koncert jak za takie pieniądze nie był wart swojej ceny. Trwał 1h. Tydzień póxniej byłem na koncercie Betlejem w Krakowie, za którego zapłaciłem 80zł i normalnie jak człowiek siedziałem i koncert, który był przepiękny trwał niespełna 3h. Szczerze NIEPOLECAM. Drugi raz na to na 100% nie pójdę.
Szybki zakup boletów. Polecam
Spodziewałem się czegoś innego ale jestem zadowolony
Koncert rozczarowujący. Oprawa i scenografia żadna i co za tym idzie atmosfera na pewno nie Świąt Bożonarodzeniowych . Bez tej atmosfery odbiór kolęd jest beznamiętny, a chyba nie o to chodzi. Nagłośnienie nadawało się do sali 25m5x25m a nie do przestrzeni kościoła.Dwa głośniki na taką przestrzeń i to tylko z przodu zepsuło całą wartość estetyczną "koncertu". Nie było słychać co prowadzący mówi i śpiewa. Dużo lepiej była słyszalna wokalistka. Instrumenty słyszalne gorzej niż na bazarze. Trudno ocenić repertuar, gdyż z powodu żenującego nagłośnienia wyszliśmy po 30 minutach występu. Właściwie powinniśmy wystąpić o zwrot za bilety. I poza tym było zimno jak w przysłowiowej psiarni. Bardzo nieprofesjonalne przygotowanie tego koncertu. Byliśmy kilkukrotnie na koncertach w tym kościele i były przygotowane i przeprowadzone rewelacyjnie. Dlatego też zdecydowaliśmy się na zakup biletów i pójście na ten koncert. Żałosna pomyłka.
Piękny koncert daje 4gwiazdki bo było mało polskich kolend.Artysta co grał na trabce rewelacyjny.
Ładnie śpiewali, ale co z tego jak Nagłośnienie do bani i w połowie kościoła ledwo było słychać. Co mówili to w ogóle. Koncert trwał 1h więc bilety trochę drogie... No i strasznie zimno w kościele. Moja Mama drugi raz by już nie poszła...
Bawiliśmy się chujowo.
Dobra muzyka oraz ciekawe kolędy. Wysoki poziom artystyczny natomiast fatalna organizacja. Pomimo wykupienia miejsc VIP musiałem siedzieć na końcu na rozkładanym krześle po ponad półgodzinnym oczekiwaniu na wejście przed kościołem.
Piękne głosy i wykonanie Artystów! Beznadziejna forma organizacyjna, gdzie na deszczu trzeba było oczekiwać 25 minut przed kościołem na możliwość wejścia do środka... Słabe nagłośnienie, powodujące pogłos i uwydatnienie niskich tonów. Ogólnie zachęcam - pod warunkiem polepszenia organizacji
Jestem zawiedziona koncertem
Totatlna porażka, wykonanie, nagłośnienie poniżej profesjonalneo poziomu za ta cenę biletów!
koncert rewelacyjny
Totalna beznadzieja. Nagłośnienie było tak kiepskie, że nie było nic słychać, może w dwóch pierwszych rzędach. Większość ludzi ze znużenia zaczęła wychodzić. Jednym słowem powinni oddać kasę za ten "występ".
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert