Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert

Kolędy świata i kolędy polskie

koncert

Kolędy świata i kolędy polskie

Kolędy świata i kolędy polskie - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

KOLĘDY ŚWIATA – WYJATKOWY KONCERT KOLĘD

Kup bilet na koncert i podaruj bliskim najlepszy prezent na święta!

Święta Bożego Narodzenia to cudowny czas, na który czekamy cały rok. Dla tych z Państwa, którzy chcieliby w nadchodzące Święta śpiewać radośnie kolędy wspólnie z całą rodziną, przygotowaliśmy magiczny koncert!

W ciekawych i klimatycznych miejscach, a więc kościołach i katedrach największych polskich miast zaprezentujemy koncert, w trakcie którego będzie można usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy (takie jak m.in. Cicha noc, Gdy śliczna panna, W żłobie leży, Hej kolęda, kolęda, Bóg się rodzi) oraz międzynarodowe świąteczne utwory: Feliz Navidad, White Christmas, Have Yourself a Merry Little Christmas, Jingle Bells, Mary, Did You Know. Utwory te zaprezentowane zostaną przez rozrywkowo – operowy duet przy akompaniamencie fortepianu.

Zapraszamy Państwa na wieczór pełen uśmiechu, wzruszeń i najcieplejszych, świątecznych emocji, na niezwykły i niepowtarzalny koncert Kolęd Świata.

Ten koncert sprawi, że serca słuchaczy wypełnią się ciepłem i radością. Będzie to co w kolędach najważniejsze – świeżość, tradycja, magia i emocje! Będzie śpiewnie i świątecznie!

Koncert realizowany przez agencję artystyczną Copernicus we współpracy z Prestige Concerts i Opera da Camera di Roma. Organizator informuje, iż podczas koncertów przestrzegane będą wszelkie wymogi sanitarne oraz restrykcje nałożone na organizatorów koncertów w związku z pandemią covid-19.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Kolędy świata i kolędy polskie

Witam sam koncert bardzo udany. Niestety kościół był nie ogrzewany. Co przez pierwsze 15 min nie przeszkadzało, później była to masakra. Nie można było skupić się na muzyce tylko na zimnie. Szkoda że nie było dopisku ubierz się grubo- ekstremalny koncert.
Jola 03.01.2023 14:11
Koncert bardzo udany, polecamy. Korzystamy z oferty 3 raz i nie zawiedliśmy się. Jeszcze raz gorąco polecamy i prosimy o więcej takich imprez.
02.01.2023 12:34
Kolędy świata i kolędy polskie
Poznań, 30.12.2022
Kościół św. Kazimierza
Koncert wspaniały, miejsce magiczne. Niestety temperatura otoczenia lekko za niska. Chętnie skorzystamy z następnych koncertów ale o innej porze roku.
01.01.2023 07:11
Kolędy świata i kolędy polskie
Poznań, 30.12.2022
Kościół św. Kazimierza
Był to prezent. Rodzice bardzo zadowoleni z koncertu. Jedyny minus to zimno panujące w kościele.
Ania 30.12.2022 12:50
Za zapłacenie 100 zł, spodziewałam się więcej. Występ śpiewaków był piękny, ale granie na keyboardzie w kościele, to zdecydowany OGROMNY zawód. Kościół nieprzygotowany w żaden sposób, zero świec czy atmosfery świątecznej. Nie spodziewałam się fajerwerków, ale tu poza tym, że był śpiew, nie było niczego, co pozwoliłoby się nim rozkoszować. Brakowało atmosfery, przygotowania, więcej chęci... Po wejściu do kościoła czuliśmy się z mężem, jakbyśmy weszli na mszę, a nie na koncert. Raz byliśmy na koncercie chóru w katedrze w Kolonii. Cały kościół w świecach, niesamowita cisza i skupienie. Coś wspaniałego. Natomiast to, czego doświadczyliśmy wczoraj, to była farsa. Nawet taka głupota jak ogrzewacze – one stały, a pan odpowiedzialny za kasowanie biletów chodził i starał się je odpalić w trakcie występu, przez co non stop słychać było klikanie. Takie rzeczy powinno się zrobić z 10-15 min wcześniej, a nie w trakcie. Drugi raz zdecydowanie bym się nie wybrała i uważam że za takie przygotowanie 100 zł za bilet to gruba przesada – zresztą samo miejsce też nie wiem zupełnie, dlaczego miałoby być VIPowskie. Takie głosy jak te dwa, które wczoraj chciały nam umilić wieczór, zasługują na więcej. Daję 2 gwiazdki tylko i wyłącznie za sam śpiew. Wszystko w okół – rozczarowujące.
Anna 29.12.2022 11:32
Kolędy świata i kolędy polskie
Gdańsk, 28.12.2022
Kościół św. Katarzyny
bylo bardzo normalnie , tak jak na mszy ze spiewanymi koledami, bez efektu wow, spodziewalam sie koncertu z wiekszym instrumentarium , wiekszą iloscią wykonawców, bardzie radosnie , kolorowo.
29.12.2022 10:23
Ten koncert to totalne zdzierstwo. Za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego.
Paulina 29.12.2022 09:44
Poziom artystyczny - pełna perfekcja. Soliści stanęli naprawdę na wysokości zadania i stworzyli świetny klimat i widowisko. Repertuar dobrany bardzo ciekawie. Jedyna uwaga tylko do organizacji - odbiór koncertu bardzo utrudniał Pan, który przez cały koncert uruchamiał nagrzewnice i zapomniał, że istnieje zwyczaj, że mężczyźni w świątyni zdejmują czapkę. To majstrowanie przy nagrzewnicach było naprawdę irytujące... Niemniej jednak koncert OK - walory artystyczne są w stanie sporo zrekompensować:)
falcon 29.12.2022 08:41
Kolędy świata i kolędy polskie
Gdańsk, 28.12.2022
Kościół św. Katarzyny
Słabo. Jedynie słychać sopranistkę. Atmosfery świąt brak, w zimnej klasztornej sali choinkę chociaż wypadałoby postawić dla nastroju. Instrument jeden! Czar prysł. Brawa... były dla sopranistki! Wykonawcy nie znali tekstów kolęd.
28.12.2022 10:13
Uwaga....Szanowni Państwo którzy chcą się wybrać na ten koncert kolęd... KOLĘDY ŚWIATA.....to pomyłka...katastrofa...ceny biletów do wykonania to przepaść...gdybym kupiła bilety VIP to bym się zapłakała...co to było?? To się nazywa koncert?? 2 osoby śpiewające coś pod nosem i kobieta która przygrywała na organkach...to nie był żaden fortepian a skrzypiec nikt nie widział... katastrofa...ludzie nie idźcie..nie opłaca się...tragedia...brak organizacji i talentu...byłam 26. 12. 2022 we Wrocławiu ..płakać się chcę... NIE IDŹCIE...TO ZADEN KONCERT TYLKO MRUCZENIE...
Zuzanna 27.12.2022 10:25
Koncert super,organizacja imprezy bardzo słabo,po co podział na sektory,jak ludzie spóźnieni siadali gdzie popadnie,brakowało miejsc,po 20.00 donoszono krzesła.
Mirosław 27.12.2022 08:50
Za taką cenę spodziewałam się lepszej organizacji. Proszę porównać jakość i cenę chociażby Festiwalu im. Krystyny Jamróz lub Filharmonii Kieleckiej. Uważam że bilety na to wydarzenie powinny kosztować 15 zł jeden a ja wydałam 55zł razy dwa.
JOANNA 26.12.2022 23:04
Zmiana miejsca wydarzenia dwukrotna, mnóstwo ludzi się denerwowało bo trafili nie do tego kościoła. Kolędowanie średnie.
Goście 26.12.2022 08:56

PROMOCJA DNIA

-25%

Wrocław
12.02.2023 18:00

bilety od 75,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii koncert