koncert

Kolory – koncert dla dzieci

koncert

Kolory – koncert dla dzieci

Kolory – koncert dla dzieci - Bilety na koncert

wstęp: 10 zł, zakup biletu online lub w DK Kadr
sala widowiskowa Broadway

“Kolory” to projekt Agaty Świętoń skierowany nie tylko do małego słuchacza, ale i rodzica. Wysoka wartość artystyczna jest miłą alternatywą dla dostępnych na rynku dziecięcych produkcji muzycznych. Ciekawe, przykuwające ucho teksty, ładne melodie, niebanalne aranże oraz bogate instrumentarium tworzą niepowtarzalny klimat “Kolorów”, a całości towarzyszą dziecięce głosy.
Każda z 12 piosenek znajdujących się na płycie “Kolory” to krótka opowieść, w której kolor staje się głównym bohaterem. Tak, więc:
– „Brązowy” to stary Niedźwiedź, który uwielbia słodycze,
– „Żółty” to dylematy i obawy Słońca, co do swojej żółtości,
– „Różowy” to opowieść o niezwykłej dziewczynce Róży,
– „Czerwony” zabawa w klaskanie,
– „Niebieski” zabawa w zgadywanie,
– „Fioletowy” odnajdywanie ukrytego koloru,
– „Czarny” odczarowywanie powagi i smutku,
– „Szary” odczarowywanie nudy,
– „Biały” wyliczanka z jajkiem i śniegiem,
– „Pomarańczowy” spotkanie z jesienią,
– „Zielony” gotowanie oraz
– „Kolory” opowieść o uczuciach.

Występy na żywo współtworzą dzieci, co daje widowisku niepowtarzalną energię.

Twórcy projektu:
Agata Świętoń – pomysłodawczyni projektu autorka muzyki oraz tekstów, wokalistka, absolwentka Konserwatorium Muzycznego w Amsterdamie w klasie wokalu jazzowego, na co dzień Sopocianka, mama Hani i Janki.

Paweł Osicki – gdyński perkusista, producent muzyczny, architekt oraz grafik. Współpracuje bądź współpracował m.in. z zespołem Pogodno, Maria Ka, Pusz, Olo Walickim, Stanisławem Sojką, Sławkiem Jaskułke, Reni Jusis, Jerzym Mazzollem Mazolewskim. Na projekcie “Kolory” – instrumenty perkusyjne wszelakie, akordeon, trąbka, flety, wokal, współprodukcja, realizacja nagrań, mix, mastering.

Ignacy Jan Wiśniewski – pianista, wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku, kompozytor muzyki teatralnej, filmowej i musicali oraz lider Ignacy Wiśniewski Trio, którego płyta Jazz Shirim uznana została za jazzowy Debiut Roku 2016. Na projekcie “Kolory” – instrumenty klawiszowe. Tata malutkiej Andzi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kolory – koncert dla dzieci

Fantastyczne wydarzenie, wielka frajda dla dzieciaków. Gratulacje dla artystki i całego zespołu:-)
Piękny śpiew, wspaniała gra i atmosfera super przyjazna dzieciom! Bez sztywnego siedzenia w jednym miejscu i fajna współpraca z dziećmi. Jedynie można zaznaczyć ze jest to koncert raczej dla dzieci do 5 roku życia.
Wspaniały koncert. Piosenki śpiewamy w domu o kolorach☺
Wspanialy koncert! Świetna artystka. Nie tylko ciekawe utwory ale doskonaly kontakt z dziećmi.
świetny koncert. fajne piosenki, dobra atmosfera. dodatkowo, zespół zaprosił dzieci na scenę i poradził sobie w ich gąszczu :-) polecam!
swietna zabawa, madre teksty, luzna firma. bardzo polecam!
Bardzo przyjemny koncert dla dzieci. Maluchy aktywnie uczestniczyły w śpiewaniu i tańczyły. Wokalistka ma wyjątkowe podejście do dzieci, które są w jej obecności śmiałe i zadowolone. Po koncercie chętnie zakupiliśmy płytę, bo piosenki były dla nas nowe, ale będziemy je teraz często śpiewać. Polecam dla całych rodzin.
Koncert był super.Dzieci zachwycone.
Niesamowicie piękne piosenki oraz ciepłe podejście Pani Agaty oraz dwóch uroczych muzyków do maluchów, mimo że dzieci nie ułatwiały występu:)

Polecane z kategorii koncert