koncert Koncert Muzyki Filmowej

Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer Tribute Show - Kraków

koncert Koncert Muzyki Filmowej

Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer Tribute Show - Kraków

Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer Tribute Show - Kraków - Bilety na koncert

Wyjątkowy koncert poświęcony twórczości wielkiego Hansa Zimmera - jednego z najbardziej rozpoznawalnych twórców muzyki filmowej ostatnich lat. Zaprezentowane zostaną oryginalne suity orkiestrowe z takich kinowych hitów jak: "Gladiator", "Incepcja", „Trylogia Batmana", "Król lew" i "Piraci z Karaibów".

Hans Zimmer to twórca współczesnego brzmienia muzyki filmowej, inicjator trendów i prawdziwy wizjoner. To również pierwszy w historii kina kompozytor, który osiągnął status międzynarodowej gwiazdy. Jego prace ceni również Amerykańska Akademia Filmowa - niedawna nominacja do Oscara za muzykę do „Dunkierki" jest już jedenastą w karierze Zimmera.

Przełomami w twórczości Hansa Zimmera były trzy głośne tytuły: "Karmazynowy przypływ", "Król lew" oraz "Gladiator" - podczas koncertu będzie można usłyszeć m.in. wspaniałe suity orkiestrowe właśnie z tych filmów. W programie znalazły się utwory wcześniej w Polsce nie wykonywane przez orkiestry symfoniczne: "Cienka czerwona linia" oraz "Twierdza".

Widowiskową oprawę koncertu zapewni świetlna iluminacja, projekcja na ekranie kinowym fragmentów filmów oraz najsłynniejszych filmowych kadrów.
Koncert potrwa ok 120minut

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer Tribute Show - Kraków

Koncert super ale siedzieliśmy daleko i akustyka jest po prostu słaba, liczyłem że bardziej będę mógł odczuć energię od orkiestry jednak efektu nie było praktycznie żadnego. W mniejszym miejscu lub siedząc blisko zapewne byłoby bardzo dobrze, jednakże siedząc daleko nie polecam.
karolek1337 05.02.2019 08:56
Polecam wszystkim !! Super koncert i organizacja :)
Świetne show, polecamy kazdemu!
Mimo, że koncert nie był najgorszy nie spełnił jednak moich oczekiwań. Byłam przygotowana ( nie tylko ja) na koncert z udziałem orkiestry prowadzonej przez Hansa Zimmera. Nie było mowy o tym, że będzie to inny dyrygent. W porównaniu do koncertu sprzed paru lat z udziałem Hansa Zimmera nie ma nawet o czym mówić, to zupełnie nie to samo nie było takiej atmosfery, odczucia głębi muzyki , która jest esencją muzyki tworzonej przez tego artystę.Na ostatnim koncercie powiem literalnie "ciarki chodziły mi po plecach" w sobotę niestety po prostu tylko się słuchało. Za dużo ogólnie pojętego patosu, za mało ducha Hansa Zimmera. Uważam, że jest to wprowadzenie ludzi w błąd przez niedomówienie, bo gdybym wiedziała, ze będzie inny wykonawca biletów nie kupiłabym. Pozdrawiam
Koncert - świetny! Jednak kiedy śpiewał chór to strasznie niemiło trzeszczało w uszach.
Witam, koncert bardzo udany, cudowne emocje podczas słuchania muzyki stworzonej przez Hansa Zimmera. Jedyny minus za nagłośnienie w Tauron Arenie. Było słychać nieprzyjemny pogłos podczas mówienia Pani prowadzącej oraz momentami podczas partii granych przez orkiestrę. Uważam że nagłośnienie było zbyt ciche. Byłam na wielu koncertach tego typu w Tauron Arenie i nigdy nie było problemów tego typu. Przeszkadzało również niefortunnie ustawienie głośników które zasłaniały ekran. Jednak mimo przeszkód było to piękne przeżycie. Pozdrawiam :)
Bardzo fajny koncert. Polecam!
Bardzo fajny koncert. Profesjonalni muzycy.
Sam koncert interesujący. Bardzo miłe wrażenia. Natomiast polecam wyjechać na wydarzenie dużo wcześniej przez wszech obecne korki. Dodatkowo panowie z ochrony średnio pomocni w znalezieniu odpowiedniego sektora .
Było super
Super show!
Wow to za mało by wyrazić emocje. Koncert rewelacja!
Super polecam wszystkim
Rewelacyjny koncert
Muzyka przepiękna, wykonanie również.
Super koncert i wspaniałe prowadzenie przez Panią konferansjerkę.

Polecane z kategorii koncert