koncert

Koncert Muzyki z Gier Video

koncert

Koncert Muzyki z Gier Video

Koncert Muzyki z Gier Video - Bilety na koncert

Zapraszamy na wyjątkowy KONCERT MUZYKI Z GIER VIDEO.

Koncert muzyki z gier video to unikalny projekt na polskim rynku muzycznym. W programie m.in. znajdą się utwory, które towarzyszą najbardziej rozpoznawalnym i kultowym grom video na świecie.
Assasin’s Creed 2,3 , Battlefield 1, The Elder Scrolls V: Skyrim, VI, Minecraft,
Baldur’s Gate, God of War, Overwatch, Killzone 2,3, Uncharted 3, Shadow Warrior 2, Fallout 4.
Koncert orkiestry wraz z chórem w połączeniu z projekcjami na ekranach multimedialnych i transmisją live stanowi wyjątkową propozycję dla fanów gier video i tych wszystkich, którym bliska jest również doskonała muzyka towarzysząca tej masowej rozrywce. Mistrzostwa świata e-sportu przyciągające ogromne zainteresowanie widzów, wydawane osobno ścieżki dźwiękowe, którą piszą najwięksi kompozytorzy na świecie rozchodzą się w setkach tysięcy egzemplarzy. Świat gier i filmu coraz częściej przenika się, inspirując wzajemnie do tworzenia nowych, komercyjnych hitów.
Podczas koncertu na widzów czeka więcej niespodzianek, o czym przekonają się już 4.12.2018 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu oraz 3.02.2019 roku w Spodku w Katowicach.
Premierowy koncert został zaprezentowany po raz pierwszy podczas Warsaw Comic Con i Roko Good Game 21 kwietnia 2018 r. w Ptak Warsaw Expo. Po entuzjastycznym przyjęciu czas na kolejne myzyczne wydarzenia.
Koncert w wykonaniu MAGIC ORCHESTRA pod dyrekcją Zuzanny Falkowskiej.
To studenci i absolwenci Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie jest najstarszą i największą Uczelnią muzyczną w Polsce, a także jedną z najstarszych w Europie. Dziedziczy on blisko dwustuletni dorobek publicznego nauczania muzyki w Warszawie. W dziejach warszawskiej Uczelni pamiętną datą jest rok 1810. Zbiegły się w nim dwa wydarzenia. W roku tym urodził się patron Uczelni Fryderyk Chopin, a Wojciech Bogusławski uzyskał zgodę na założenie przy Teatrze Narodowym Szkoły Dramatycznej dla aktorów i śpiewaków tego teatru. Przemiany ówczesnej szkoły dramatycznej w uczelnię muzyczną dokonał Józef Elsner, znany kompozytor, dyrygent i pedagog.
Nie można tego przegapić.
Zapraszamy !

www.MagicOrchestra.pl
Facebook.com/OrchestraMagic
Baba Yetu (Civilization IV) - Magic Orchestra
https://www.youtube.com/watch?v=frxNolXj9_8

Assassin's Creed - MAgic Orchestra
https://www.youtube.com/watch?v=0YpO8L7HaDM

Fallout 4 Main Theme - Magic Orchestra
https://www.youtube.com/watch?v=lnoggp0jW_U

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert Muzyki z Gier Video

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert