koncert

Koncert TANGO Argentino

koncert

Koncert TANGO Argentino

Koncert TANGO Argentino - Bilety na koncert

Koncert karnawałowy - TANGO Argentino

Porywające tanga Astora Piazzolli w wykonaniu najlepszych w Polsce interpretatorów argentyńskiego tanga - Trio Grzegorza Frankowskiego z Krakowa, oparte na klasycznym składzie kameralnym tanga. Uwaga, na fortepianie zagra Jacek Bylica - muzyk Ewy Demarczyk.
Muzycy zabiorą nas w karnawałową podróż z tangiem dookoła świata. Odwiedzimy Buenos Aires, Nowy Jork, Paryż by posłuchać utworów Piazzolli, Gardela, Galliano. Nie zabraknie także polskich akcentów - kompozycji Szpilmana, Petersburskiego, Frankowskiego. W programie obowiązkowo słynne tango C. Gardela - "Por una cabeza" znane z filmów "Zapach kobiety", "Prawdziwe kłamstwa", "Zły Mikołaj".

Podczas koncertu wystąpi zawodowa para taneczna, klasy mistrzowskiej - Paulina Policzkiewicz-Woźniak i Janusz Woźniak.

Wystąpi Trio Grzegorza Frankowskiego w składzie:
Jacek Bylica - fortepian, na stałe współpracujący z Andrzejem Zaryckim, autorem piosenek Ewy Demarczyk.
Piotr Kopietz - bandoneon, czołowy muzyk tanga w Polsce.
Grzegorz Frankowski - kontrabas, prawdziwy prekursor, entuzjasta tanga i piazzolleńskiego brzmienia. Występuje nieprzerwanie w różnych projektach tanga od 1990r. Ma na swoim koncie liczne występy i nagrania muzyki Astora Piazzolli z czołowymi przedstawicielami tanga na świecie jak Mossallini, Binelli czy Gerber. W Polsce występuje na stałe z takimi gwiazdami jak Kevin Kenner, Waldemar Malicki, Vadim Brodski, czy Jorgos Skolias.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Wspaniały występ. Świetne wykonanie muzyczne. Bardzo utalentowanym muzykom i tancerzom w zmysłowym tango udało się przenieść widza na ulice Buenos Aires:). Polecam.
Warto było przyjść dla samego kontrabasisty, ale cały zespół, jak i tancerze, zasługują na najwyższe noty.
Fornax 09.01.2017 13:17
Przyzwoity spektakl, z udzialem Trio z Krakowa. Dobrzy instrumentalisci i niezly przeglad wachlarza muzyki typu TANGO klasyczne i nuovo. Warto , polecam.
Koncert fenomenalny, choć sala była mali kameralna muzycy wprowadzili niepowtarzalny, wyjątkowy klimat milongi. Polecam
Joanna 07.01.2017 19:29
Koncert na wysokim poziomie. Mozna dostrzec profesjonalizm i zgranie kazdej osoby ze soba. Podsumowujac, jak kazdy uczestnik rowniez i ja jestem pod wielkim wrazeniem koncertu i napewno polece znajomym.
On 07.01.2017 14:05
Rewelacyjne. Cudowna muzyka, para taneczna. Ale przede wszystkim konferensjerka ,szefa grupy.
ambak 07.01.2017 12:20

Polecane