koncert

Koncert TANGO Argentino

koncert

Koncert TANGO Argentino

Koncert TANGO Argentino - Bilety na koncert

Koncert karnawałowy - TANGO Argentino

Porywające tanga Astora Piazzolli w wykonaniu najlepszych w Polsce interpretatorów argentyńskiego tanga - Trio Grzegorza Frankowskiego z Krakowa, oparte na klasycznym składzie kameralnym tanga. Uwaga, na fortepianie zagra Jacek Bylica - muzyk Ewy Demarczyk.
Muzycy zabiorą nas w karnawałową podróż z tangiem dookoła świata. Odwiedzimy Buenos Aires, Nowy Jork, Paryż by posłuchać utworów Piazzolli, Gardela, Galliano. Nie zabraknie także polskich akcentów - kompozycji Szpilmana, Petersburskiego, Frankowskiego. W programie obowiązkowo słynne tango C. Gardela - "Por una cabeza" znane z filmów "Zapach kobiety", "Prawdziwe kłamstwa", "Zły Mikołaj".

Podczas koncertu wystąpi zawodowa para taneczna, klasy mistrzowskiej - Paulina Policzkiewicz-Woźniak i Janusz Woźniak.

Wystąpi Trio Grzegorza Frankowskiego w składzie:
Jacek Bylica - fortepian, na stałe współpracujący z Andrzejem Zaryckim, autorem piosenek Ewy Demarczyk.
Piotr Kopietz - bandoneon, czołowy muzyk tanga w Polsce.
Grzegorz Frankowski - kontrabas, prawdziwy prekursor, entuzjasta tanga i piazzolleńskiego brzmienia. Występuje nieprzerwanie w różnych projektach tanga od 1990r. Ma na swoim koncie liczne występy i nagrania muzyki Astora Piazzolli z czołowymi przedstawicielami tanga na świecie jak Mossallini, Binelli czy Gerber. W Polsce występuje na stałe z takimi gwiazdami jak Kevin Kenner, Waldemar Malicki, Vadim Brodski, czy Jorgos Skolias.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert TANGO Argentino

Wspaniały występ. Świetne wykonanie muzyczne. Bardzo utalentowanym muzykom i tancerzom w zmysłowym tango udało się przenieść widza na ulice Buenos Aires:). Polecam.
Warto było przyjść dla samego kontrabasisty, ale cały zespół, jak i tancerze, zasługują na najwyższe noty.
Fornax 09.01.2017 13:17
Przyzwoity spektakl, z udzialem Trio z Krakowa. Dobrzy instrumentalisci i niezly przeglad wachlarza muzyki typu TANGO klasyczne i nuovo. Warto , polecam.
Koncert fenomenalny, choć sala była mali kameralna muzycy wprowadzili niepowtarzalny, wyjątkowy klimat milongi. Polecam
Joanna 07.01.2017 19:29
Koncert na wysokim poziomie. Mozna dostrzec profesjonalizm i zgranie kazdej osoby ze soba. Podsumowujac, jak kazdy uczestnik rowniez i ja jestem pod wielkim wrazeniem koncertu i napewno polece znajomym.
On 07.01.2017 14:05
Rewelacyjne. Cudowna muzyka, para taneczna. Ale przede wszystkim konferensjerka ,szefa grupy.
ambak 07.01.2017 12:20

Polecane z kategorii koncert