Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert Koncert Wiedeński

Koncert Wiedeński 2

koncert Koncert Wiedeński

Koncert Wiedeński 2

Koncert Wiedeński 2 - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy Państwa na kolejną, nową odsłonę bestselleru na polskim rynku muzycznym – Koncertu Wiedeńskiego. Podczas drugiej edycji gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni kameraliści występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i na świecie, a także gwiazdy polskiego i międzynarodowego baletu.

Pierwsze tego typu wydarzenie, które w tak dużym stopniu przyczyniło się do rozpowszechnienia na szeroką skalę muzyki Johanna Straussa w Polsce. Sukces koncertu sprawił, że jest to obecnie niedościgniony wzór dla coraz to nowych zespołów inspirujących się tym wydarzeniem, o czym świadczą pojawiające się regularnie projekty o podobnej tematyce. Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny Kameralny Zespół Straussowski wykonujący wyłącznie muzykę Króla Walca - Johanna Straussa nieprzerwanie od niemal dekady!

Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący
w największych polskich i światowych salach koncertowych.

Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! Tradycją stały się już coroczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych artystów. To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to jedyne w swoim rodzaju widowisko. Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła wdówka", "Księżniczka czardasza" oraz "Kraina uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad pięknym modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa", polkę "Tritsch- Tratsch" oraz słynny "Marsz Radeckiego". Koncert programowo nawiązywać będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Mamy za sobą tysiące zagranych koncertów, a nasze niepowtarzalne wydarzenia obejrzały już setki tysięcy widzów. Tego nie można przegapić!

KOPIOWANIE, PRZETWARZANIE, ROZPOWSZECHNIANIE TYCH MATERIAŁÓW
W CAŁOŚCI LUB W CZĘŚCI BEZ ZGODY TOMCZYK ART PRAWNIE ZABRONIONE!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Koncert Wiedeński 2

Było pięknie
23.04.2022 12:00
Bardzo dobrze dobrany repertuar i świetni młodzi wykonawcy oraz konferansjer!!!
Ziby 23.04.2022 08:59
Uczestnicy Naszego wyjazdu na koncert pozytywnie ocenili występ ,bardzo Wszystkim się podobał.
28.03.2022 08:41
Wspaniały koncert. Kojacy relaksu. Polecam!
06.03.2022 13:37
Koncert Wiedeński 2
Poznań, 05.03.2022
Aula UAM
Cudne emocje po koncercie👍Występy były wspaniałe i ta cała otoczka♥️Orkiestra księżniczek , stroje i pan prowadzący-super zabawa🙂
06.03.2022 13:05
Koncert Wiedeński 2
Poznań, 05.03.2022
Aula UAM
Piękny koncert Polecam
10.02.2022 16:32
Fantastyczny wystep
Aga 17.01.2022 13:09

Polecane z kategorii koncert