koncert

Koncert Wiedeński - National Cherniowitzer Philharmonic Orchestra

koncert

Koncert Wiedeński - National Cherniowitzer Philharmonic Orchestra

Koncert Wiedeński - National Cherniowitzer Philharmonic Orchestra - Bilety na koncert

Zapraszamy Państwa w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie rozbrzmiewać będą najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa, gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, czy miłosnych westchnień w alkowach. Znamienite kompozycje w wykonaniu National Cherniowitzer Philharmonic Orchestra oraz solistów cherniowitzkiej, odeskiej, lwowskiej i polskiej sceny operetkowej i operowej, przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca oraz polki prezentując niezwykły kunszt wokalny i wykreują dla Państwa najwspanialsze światowe duety miłosne. Niespodzianką tego wieczoru będzie niezwykły ukraiński tenor Volodymyr Fisiuk, którego głos charakteryzuje się typowo włoską barwą przypominającą głos Pavarottiego a także znamienici soliści sceny Opery z Odessy oraz polska Diva Pani Jolanta Kremer, obok nich solistka filharmonii Lwowskiej Ivanna Komarevich i solista opery w Odessie Pavlo Smirnov. Ta niezwykła gala wzbogacona będzie wirtuozerskim tańcem par tanecznych, barwnymi kreacjami i bogatą choreografią, co pozwoli na doświadczanie wielu doznań artystycznych w iście książęcym stylu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Doskonale przygotowane widowisko, pełne elegancji, humoru. Wspaniali wykonawcy.Warto obejrzeć.
Super,świetny koncert
Jestem zawiedziona ponieważ nie było Pani Jolanty Kremer, nie było barwnej choreografii,tylko jedna para taneczna i to słaba, konferansjer słaby-a tak pięknie było w opisie przedstawione. Dużym plusem był występ Ivanny Komarevich , Pavlo Smirnova i Volodymyra Fisiuka.Dzię ki ich występowi mogłam poczuć się trochę usatysfakcjonowana.
Występ na dobrym poziomie, trochę humoru, choć brakowało mi "kontaktu" niektórych muzyków z publicznością - niektórzy grali bez entuzjazmu jak wypaleni artystycznie.
Zbyt głośna wiolonczela i perkusja w besame, a tak to ok.
Występ bardzo fajny, choć nastawiałem się na liczniejszą grupę muzyków.
Wspaniały koncert!

Polecane