koncert

Koncert Wiedeński - National Cherniowitzer Philharmonic Orchestra

koncert

Koncert Wiedeński - National Cherniowitzer Philharmonic Orchestra

Koncert Wiedeński - National Cherniowitzer Philharmonic Orchestra - Bilety na koncert

Zapraszamy Państwa w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie rozbrzmiewać będą najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa, gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, czy miłosnych westchnień w alkowach. Znamienite kompozycje w wykonaniu National Cherniowitzer Philharmonic Orchestra oraz solistów cherniowitzkiej, odeskiej, lwowskiej i polskiej sceny operetkowej i operowej, przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca oraz polki prezentując niezwykły kunszt wokalny i wykreują dla Państwa najwspanialsze światowe duety miłosne. Niespodzianką tego wieczoru będzie niezwykły ukraiński tenor Volodymyr Fisiuk, którego głos charakteryzuje się typowo włoską barwą przypominającą głos Pavarottiego a także znamienici soliści sceny Opery z Odessy oraz polska Diva Pani Jolanta Kremer, obok nich solistka filharmonii Lwowskiej Ivanna Komarevich i solista opery w Odessie Pavlo Smirnov. Ta niezwykła gala wzbogacona będzie wirtuozerskim tańcem par tanecznych, barwnymi kreacjami i bogatą choreografią, co pozwoli na doświadczanie wielu doznań artystycznych w iście książęcym stylu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert Wiedeński - National Cherniowitzer Philharmonic Orchestra

Doskonale przygotowane widowisko, pełne elegancji, humoru. Wspaniali wykonawcy.Warto obejrzeć.
Super,świetny koncert
Jestem zawiedziona ponieważ nie było Pani Jolanty Kremer, nie było barwnej choreografii,tylko jedna para taneczna i to słaba, konferansjer słaby-a tak pięknie było w opisie przedstawione. Dużym plusem był występ Ivanny Komarevich , Pavlo Smirnova i Volodymyra Fisiuka.Dzię ki ich występowi mogłam poczuć się trochę usatysfakcjonowana.
Występ na dobrym poziomie, trochę humoru, choć brakowało mi "kontaktu" niektórych muzyków z publicznością - niektórzy grali bez entuzjazmu jak wypaleni artystycznie.
Zbyt głośna wiolonczela i perkusja w besame, a tak to ok.
Występ bardzo fajny, choć nastawiałem się na liczniejszą grupę muzyków.
Wspaniały koncert!

Polecane z kategorii koncert