koncert

Koncert Żorskiej Orkiestry Rozrywkowej pod dyrekcją Lothara Dziwoki

koncert

Koncert Żorskiej Orkiestry Rozrywkowej pod dyrekcją Lothara Dziwoki

Koncert Żorskiej Orkiestry Rozrywkowej pod dyrekcją Lothara Dziwoki - Bilety na koncert

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza na coroczny koncert świąteczno-noworoczny.
Tym razem gościć będziemy Żorską Orkiestrę Rozrywkową pod dyrekcją Lothara Dziwoki.

Podczas koncertu gościnnie wystąpi także Michał Gasz (zwycięzca XII finału telewizyjnej "Szansy na sukces"). W programie usłyszymy kolędy i przeboje muzyki rozrywkowej.

Koncert odbędzie się 6 stycznia 2019 r. o godz. 18:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

ŻORSKA ORKIESTRA ROZRYWKOWA, została założona w 2003 z inicjatywy znanego muzyka jazzowego i pedagoga, wokalistę, dyrygenta oraz puzonistę Lothara Dziwoki, długoletniego wykładowcy na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

Orkiestra pracuje w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach, a jej członkami są głównie ludzie młodzi, mieszkańcy Żor i okolic - studenci i absolwenci renomowanego Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach oraz niezmiernie utalentowani uczniowie szkół muzycznych w Żorach i Rybniku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert Żorskiej Orkiestry Rozrywkowej pod dyrekcją Lothara Dziwoki

To była prawdziwa uczta melomana , orkiestra na najwyższym poziomie, profesjonalna , wokal również pozytywnie nas zaskoczył . Mega fantastyczny bis .Artyści szanujący publiczność. Bawiliśmy się świetnie . Wielkie brawa dla Organizatorów I Artystów !!!
Cudowna Orkiestra, pełen profesjonalizm, a przy tym ciepło i serdeczność bijące od muzyków. Niezapomniane przeżycie i wspaniała zabawa na najwyższym poziomie!!
Wspaniały koncert. Rewelacyjna atmosfera. Wystrój sali bardzo elegancki - jestem pełna podziwu. Jestem bardzo zadowolona. Wygodny zakup biletów. Cieszę się że zobaczyłam to ogłoszenie. Anna

Polecane z kategorii koncert