koncert

Koncert jubileuszowy „Laboratorium po pięćdziesiątce” - Krakowskie Zaduszki Jazzowe

koncert

Koncert jubileuszowy „Laboratorium po pięćdziesiątce” - Krakowskie Zaduszki Jazzowe

Koncert jubileuszowy „Laboratorium po pięćdziesiątce” - Krakowskie Zaduszki Jazzowe - Bilety na koncert

Koncert jubileuszowy „Laboratorium po pięćdziesiątce” - Krakowskie Zaduszki Jazzowe

Krakowskie Zaduszki Jazzowe, czyli najstarszy festiwal Jazzowy w Europie oraz rówieśnik najstarszego festiwalu jazzowego na świecie, zostanie zorganizowany w dniach 27-30 października 2021 roku w Krakowie. Głównym celem organizatorów jest przywrócenie dawnej świetności festiwalu i podniesienie rangi cyklu koncertów do należnej mu rangi.
Koncerty główne odbędą się w Małopolskim Ogrodzie Sztuki, Nowohuckim Centrum Kultury oraz Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Ostatni dzień festiwalu to uroczysta gala muzyki jazzowej, podczas której wręczone zostaną Złote Gwiazdy Helikonu – wyróżnienia dla osób działających na rzecz popularyzacji muzyki jazzowej oraz najznakomitsi jej przedstawiciele. Wydarzenia towarzyszące to legendarne jam sessions, które zostaną zorganizowane po koncertach głównych w najpopularniejszych klubach jazzowych w Krakowie. Oddając hołd przeszłości, a wiec poprzednim edycjom festiwalu, wydarzenia te będą prezentacją różnych stylów jazzu w wykonaniu znanych, ale i dopiero początkujących wykonawców muzyki jazzowej z kraju i zagranicy.
Czwartkowy koncert - 28 października 2021 - odbędzie się w Nowohuckim Centrum Kultury, przy al. Jana Pawła 232 w Krakowie. Będzie to szczególny koncert jubileuszowy „Laboratorium po pięćdziesiątce”, na który zapraszają Państwa Marek Stryszowski – Dyrektor Artystyczny Festiwalu i jego goście. Na scenie zobaczymy zespół Laboratorium w składzie: Janusz Grzywacz, Marek Stryszowski, Krzysztof Ścierański, Marek Raduli, Paweł Dobrowolski, Paweł Ścierański, Mieczysław Górka, Wacław Łoziński, Goście: Rasm Al-Mashan, Adam Bałdych, Bernard Maseli, Sławomir Berny.

Bilety na Wydarzenie są dostępne w sprzedaży od 17 maja 2021 w kasach NCK, online a także stacjonarnie w punktach informacji turystycznej InfoKraków.

Zadanie finansowane ze środków Miasta Krakowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert jubileuszowy „Laboratorium po pięćdziesiątce” - Krakowskie Zaduszki Jazzowe

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert