koncert

Koncert mis i gongów Pozytywka

koncert

Koncert mis i gongów Pozytywka

Koncert mis i gongów Pozytywka - Bilety na koncert

Koncert mis i gongów w MDK BATORY

Zapraszam na relaks i naładowanie energią dźwięku w naszej przytulnej, nowo wybudowanej Sali MDK BATORY. Jest to szczególne miejsce w którym zabrzmią dźwięki instrumentów z różnych zakątków świata, wykorzystywane w dźwiękoterapii.

W naszej kolekcji znajdują się niezwykłe instrumenty: misy dźwiękowe: tybetańskie i kryształowe, gongi, kije deszczowe, dzwonki koshi, sansule, monokutanty, dzwony rurowe, ocean drum, HandPany, LunaDrums, kamertony terapeutyczne...
Leżąc w stanie głębokiego zrelaksowania, nasi słuchacze zatapiają się w dźwiękach, czując jak wibracje dźwięku przenikają i rezonują w ich ciałach.

Zapraszam na koncert w dźwiękach gongów, mis dźwiękowych i innych instrumentów wibroakustycznych, dzięki którym osiągnięcie stanu głębokiego relaksu jest łatwe i przyjemne.
Technik relaksu i osiągania harmonii ciała i umysłu jest wiele, bo wiele jest korzyści płynących z relaksacji : oszczędność energii wewnętrznej, przeciwdziałanie stanom lękowym, poprawa samopoczucia i przyjemne doznania, korzystny wpływ na dobry sen, wpływ na działanie wyobraźni i procesów myślenia, obniżanie ciśnienie krwi oraz powrót do tu i teraz i odnajdywanie większej wyrazistości w postrzeganiu rzeczywistości.

Koncert odbędzie się 5 lipca 2019 r. o godz. 18:00 w Sali Kameralnej MDK BATORY
ul. S. Batorego 6, Chorzów Batory
Bilety w cenie: 25 zł do nabycia w punkcie obsługi klienta

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert mis i gongów Pozytywka

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert