Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert

Koncert mis tybetańskich

koncert

Koncert mis tybetańskich

Koncert mis tybetańskich - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Udział w wydarzeniu to sposób na głęboki relaks i podróż w głąb siebie. Rozświetlające półmrok światło świec, zapach kadzidła, kojące dźwięki, które przenikają duszę i ciało dobroczynną wibracją. W tak przyjaznym, przyjemnym otoczeniu można się po prostu położyć na macie i dać się otulić zapachami i dźwiękami wokół. A to wszystko sprawi, że po sesji uczestnicy poczują się odprężeni i napełnieni pozytywną energią. Czego chcieć więcej?

Koncert wykona Barbara Czyżewska – Drabik, artysta plastyk, pasjonatka muzyki oraz rozwoju duchowego i osobistego. Pracuje z ludźmi głównie poprzez terapię czaszkowo-krzyżową, masaż misami, afirmacje, medytację i wizualizację.

Wybierając się na spotkanie, warto zabrać karimatę, poduszkę, ulubiony kocyk, wodę – będą także przygotowane zapasowe karimaty. Przewidziany jest również mały poczęstunek.

BILETY WSTĘPU: 35 zł. Bilety dostępne na www.biletyna.pl oraz w kasie Amfiteatru (płatność gotówką). Zachęcamy do wcześniejszego zakupu wejściówki – w miejscu wydarzenia nie będzie możliwości kupna biletu.

Liczba miejsc ograniczona!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

30.12.2022, 18:00 Scena Obozisko
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Koncert mis tybetańskich

Dźwięk mis tybetańskich, dzwonków jest kojący i relaksujący oraz piękny sam w sobie, zachęcam wszystkich do zagłębienia tematu. Koncert jednak nie był zgodny z opisem, uczestnik zostaje wprowadzony w błąd np choćby z powodu braku przewidzianego małego poczęstunku, braku przygotowania sali(np braku zaciemnienia sali, świece z opisu zastępują tealighty i magia gdzieś zmyka, zbyt krótki koncert w stosunku do czasu pobytu na sali. Opis koncertu mis tybetanskich mnie zaczarował a koncert rozczarował.
Ewa 26.11.2022 18:50
Koncert mis tybetańskich
Radom, 25.11.2022
Scena Obozisko

Polecane z kategorii koncert