Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert

Koncert mis tybetańskich

koncert

Koncert mis tybetańskich

Koncert mis tybetańskich - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Udział w wydarzeniu to sposób na głęboki relaks i podróż w głąb siebie. Rozświetlające półmrok światło świec, zapach kadzidła, kojące dźwięki, które przenikają duszę i ciało dobroczynną wibracją. W tak przyjaznym, przyjemnym otoczeniu można się po prostu położyć na macie i dać się otulić zapachami i dźwiękami wokół. A to wszystko sprawi, że po sesji uczestnicy poczują się odprężeni i napełnieni pozytywną energią. Czego chcieć więcej?

Koncert wykona Barbara Czyżewska – Drabik, artysta plastyk, pasjonatka muzyki oraz rozwoju duchowego i osobistego. Pracuje z ludźmi głównie poprzez terapię czaszkowo-krzyżową, masaż misami, afirmacje, medytację i wizualizację.

Wybierając się na spotkanie, warto zabrać karimatę, poduszkę, ulubiony kocyk, wodę – będą także przygotowane zapasowe karimaty. Przewidziany jest również mały poczęstunek.

BILETY WSTĘPU: 35 zł. Bilety dostępne na www.biletyna.pl oraz w kasie Amfiteatru (płatność gotówką). Zachęcamy do wcześniejszego zakupu wejściówki – w miejscu wydarzenia nie będzie możliwości kupna biletu.

Liczba miejsc ograniczona!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

30.12.2022, 18:00 Scena Obozisko
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Radom

Recenzje i opinie: Koncert mis tybetańskich

Piękny koncert, głęboki relaks i ukojenie po intensywnym tygodniu.
Diana 28.11.2022 09:28
Koncert mis tybetańskich
Radom, 25.11.2022
Scena Obozisko
Koncert był bardzo relaksujący, dźwięk mis tybetańskich oraz dzwoneczków bardzo kojący. Medytacja moim zdaniem powinna być przy cichej, łagodnej muzyce. Sala także nie spełnia moich oczekiwań co do rodzaju tego rodzaju koncertów (brak odpowiedniego nastroju i zapachu świec). Poza tym nie było małego poczęstunku o czym była mowa w opisie. Sam koncert był interesujący ale spodziewałam się czegoś więcej. Pozdrawiam.
Iza 28.11.2022 09:26
Koncert mis tybetańskich
Radom, 25.11.2022
Scena Obozisko
Dźwięk mis tybetańskich, dzwonków jest kojący i relaksujący oraz piękny sam w sobie, zachęcam wszystkich do zagłębienia tematu. Koncert jednak nie był zgodny z opisem, uczestnik zostaje wprowadzony w błąd np choćby z powodu braku przewidzianego małego poczęstunku, braku przygotowania sali(np braku zaciemnienia sali, świece z opisu zastępują tealighty i magia gdzieś zmyka, zbyt krótki koncert w stosunku do czasu pobytu na sali. Opis koncertu mis tybetanskich mnie zaczarował a koncert rozczarował.
Ewa 26.11.2022 18:50
Koncert mis tybetańskich
Radom, 25.11.2022
Scena Obozisko

PROMOCJA DNIA

-25%

Pruszków
03.12.2022 17:00

bilety od 110,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii koncert