koncert

Koncert na Dzień Matki - piosenki Ireny Jarockiej w wykonaniu Urszuli Lidwin

koncert

Koncert na Dzień Matki - piosenki Ireny Jarockiej w wykonaniu Urszuli Lidwin

Koncert na Dzień Matki - piosenki Ireny Jarockiej w wykonaniu Urszuli Lidwin - Bilety na koncert

Koncert "By coś zostało z tych dni..." to wspomnienie najpiękniejszych piosenek Ireny Jarockiej, upamiętnienie jej dorobku artystycznego i wyrażenie szacunku dla jej osoby w wykonaniu Urszuli Lidwin.
Utwory między innymi takie jak: "Kawiarenki", "By coś zostało z tych dni", "Wymyśliłam cię", "Motylem jestem", "Jeśli Kochasz, "Beatelmania Story", "Nie wrócą te lata", znanych polskich kompozytorów: Janusza Kondratowicza, Seweryna Krajewskiego, Wojciecha Młynarskiego, Mariana Zacharewicza nucą i nuciły pokolenia. To ponadczasowe piosenki, zapisane w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

Urszula Lidwin to wokalistka z bogatym doświadczeniem estradowym. Przez wiele lat związana była ze sceną poznańską. Jest laureatką wielu konkursów i zdobywczynią Grand Prix w konkursie piosenki francuskiej. Jej piosenka z płyty Prywatka z Bolterem pt. "Co nam się marzy” kilka tygodni gościła w pierwszej dziesiątce listy przebojów radiowej jedynki.
Współpracowała również z Ireną Jarocką, nagrywając chóry do płyty "Kolędy bez granic. Znajomość i współpraca z artystką zaowocowały projektem "By coś zostało z tych dni" - jako wspomnienie i upamiętnienie piosenkarki i jej twórczości. Recital posiada aprobatę Strony Pamięci Ireny Jarockiej. Urszula Lidwin wspominała Irenę Jarocką na największych w Polsce obchodach związanych z piątą rocznicą śmierci artystki, organizowanych przez Fundację Ireny Jarockiej w Warszawie.
Nagrywała partie wokalne dla Krzysztofa Krawczyka, Ireny Jarockiej, Rudi Schuberta, Tadeusza Drozdy. Z aktorami Teatru Nowego w Poznaniu nagrała specjalną edycje bajek dla dzieci.
Obecnie Urszula Lidwin przygotowuje materiał na płytę pt. "Bo życie jedno mam". Ukazały się już trzy premierowe utwory z płyty "Wśród spojrzeń", "Bo życie jedno mam" i "Rock Cafe", które emitowane są w Radiu Poznań i w Radiowej Jedynce.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert na Dzień Matki - piosenki Ireny Jarockiej w wykonaniu Urszuli Lidwin

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert