koncert

Koncert na Dzień Ojca: Grzegorz Poloczek oraz Kola &Jula

koncert

Koncert na Dzień Ojca: Grzegorz Poloczek oraz Kola &Jula

Koncert na Dzień Ojca: Grzegorz Poloczek oraz Kola &Jula - Bilety na koncert

Zapraszamy Państwa na ponad 2-godzinny niezapomnianego koncertu + bisy !!!!! Wspólny koncert Grzegorza Poloczka oraz zespołu Kola &Jula dostarczy dużo wspaniałej zabawy, oraz niezapomnianego humoru i gwary, nie tylko śląskiej.Po koncercie wspólne zdjęcia z artystami.
Grzegorz Poloczek jest autorem wielu skeczy, monologów, piosenek i scenariuszy do programów telewizyjnych. Miedzy innymi napisał tytułową piosenkę do serialu telewizyjnego oraz do popularnego programu kulinarnego "Rączka gotuje". est doskonałym konferansjerem, a jego główne atuty to przede wszystkim kabaret, piosenka i skuteczne rozśmieszanie publiczności.Spotkania z Artystą wypełnione są autorskimi monologami, dowcipami i piosenkami, przy których w większości można płakać ze śmiechu, a momentami ocierać łzy wzruszenia. Swoją działalność traktuję wyjątkowo profesjonalnie gdyż uważa, że kabaret w równym stopniu powinien rozśmieszać i budzić refleksję.

Kornelia Maroszek urodziła się w Rybniku. Od dziecka była związana z folklorem i kulturą śląską. Wychowała się w Koszęcinie, gdzie jej rodzice przez ponad dwadzieścia pięć lat byli artystami w Państwowym Zespole Pieśni i Tańca "Śląsk". Od najmłodszych lat uczyła się muzyki oraz gry na flecie. W 1986 roku zaczęła śpiewać w chórze Państwowego Zespołu "Śląsk". Ukończyła studia wyższe na wydziale pedagogiczno-artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Obecnie jest nauczycielem muzyki w szkole podstawowej w Rybniku. W latach 2002–2007 była jedną z solistek „Kapeli ze Śląska Józka Poloka” oraz występowała w cyklicznym programie Józka Poloka o tematyce śląskiej "Wice i godki śląskiej czelodki". Jej zainteresowania to głównie muzyka i kultura regionu śląskiego, jak również muzyka klasyczna i balet. Obecnie prezenterka "Śląskiego Koncertu Życzeń" Telewizji TVS. Justyna Gawlik urodziła się w Mikołowie. Pochodzi z rodziny, w której kultywuje się głębokie tradycje muzyczne. Na scenie po raz pierwszy wystąpiła mając 3 lata. Laureatka wielu wojewódzkich i ogólnopolskich przeglądów wokalnych, a także wielokrotna zwyciężczyni konkursów recytatorskich. Do 2007 roku była solistką zespołu "Kapela ze Śląska Józka Poloka", występowała również w cyklicznym programie Józka Poloka o tematyce śląskiej "Wice i godki śląskiej czelodki". Na swoim koncie ma epizod w serialu "Święta Wojna". Absolwentka Policealnego Studium Zawodowego wokalno-baletowego w Gliwicach oraz studentka Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Fascynuje ją regionalizm śląski – pieśń, muzyka, taniec, gwara, tradycje i zwyczaje. Obecnie prezenterka "Śląskiego Koncertu Życzeń" Telewizji TVS.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert na Dzień Ojca: Grzegorz Poloczek oraz Kola &Jula

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert