Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert

Koncert Noworoczny w Wiedeńskim Stylu

koncert

Koncert Noworoczny w Wiedeńskim Stylu

Koncert Noworoczny w Wiedeńskim Stylu - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Koncert Noworoczny

Walce, czardasze, polki, marsze z rodziny Straussów, najbardziej znane fragmenty operetek i musicali oraz niezapomniane przeboje estradowe zagoszczą na scenie podczas Koncertu Noworocznego w wiedeńskim stylu.
Zaprosimy Państwa do roztańczonego i magicznego świata króla tańca jakim jest walc, do Wiednia, gdzie rozbrzmiewać będą utwory najsłynniejszych kompozytorów świata, słychać będzie szelest długich sukien i huk rozlewanego szampana.
Nie zabraknie największego szampańskiego hitu jakim jest Marsz Radetzkiego a słynnym Libiamo wzniesiemy toast za Nowy Rok.
Ten koncert to muzyczna uczta zachwycająca piękną muzyką, wirtuozerią wokalną artystów oraz wyrafinowanym klimatem i arcybrzmieniem orkiestry salonowej dopełniona słowem oraz niesamowitymi kreacjami.
Na scenie znakomici wykonawcy polskiej sceny operowej, operetkowej i musicalowej cenieni w kraju i za granicą. Artyści występujący na największych scenach opery i filharmonii. Laureaci nagród na festiwalach operetkowych, kreujący wiele ról w takich dziełach jak: Romeo i Julia, Traviata, Baron Cygański, Księżniczka Czardasza, Zemsta Nietoperza, Wesoła wdówka czy My Fair Lady. Na na swoim koncie mają niezliczoną ilość koncertów.
Wystąpią dla Państwa:
Edyta Piasecka – sopran dramatyczny – koloraturowy. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych artystek sceny operowej, wykonująca szeroki repertuar różnych gatunków muzycznych. Laureatka wielu nagród na festiwalach w tym nagroda „Gwiazda wokalistyki” na festiwalu im. Jana Kiepury.
Emilia Zielińska – sopran liryczny. Ceniona artystka sceny operetkowej i musicalowej. Artystka ujmująca osobowością obdarzona głosem o ciepłej i jasnej barwie. Laureatka festiwali operetkowych, kreująca role w teatrach i musicalach. Przez wiele lat brała udział w koncertach, których prowadzenie objął Bogusław Kaczyński.
Sławomir Naborczyk – tenor dramatyczny o ciemnej barwie głosu wykonujący szeroki repertuar od opery po rozrywkę. Artysta charyzmatyczny o zdolnościach oratorskich, doskonale partnerujący w duetach. Na scenie urzeka publiczność także grą aktorską.
Mirosław Niewiadomski - Wybitny polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny, głęboki głos o ciemnej barwie. Ujmuje publiczność od pierwszego taktu niesamowitą klasą sceniczną. Mistrz wykonań Elvisa Presleya. Twórca projektu „Presley vs Sinatra”. Przez wiele lat współpracujący z Kazimierzem Kowalskim.
Renata Brukiewicz – gospodyni koncertu, która dopełni całość widowiska słowem. Trenerka etykiety, organizatorka gali i koncertów. Ceniona przez publiczność poza merytoryką za styl i elegancję.

Artystom towarzyszyć będzie Orkiestra Salonowa MODERATO, której występy znane są z charakterystycznego, wyrafinowanego klimatu i nastroju wprowadzanego przez muzyków, są niezapomnianym przeżyciem muzycznym i dostarczają jedynych i niesamowitych doznań odbiorcom sztuki. Dyrygentem i szefem artystycznym orkiestry jest Orlin Bebenow autor aranżacji większości wykonywanych przez artystów utworów.

Zapraszamy Państwa na ten niezwykły koncert.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

04.01.2023, 19:00 RCK - Teatr Miejski
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje i opinie: Koncert Noworoczny w Wiedeńskim Stylu

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert