koncert

Koncert świąteczno – noworoczny „Cicha noc” - Bobrowiacy w Starej Remizie

koncert

Koncert świąteczno – noworoczny „Cicha noc” - Bobrowiacy w Starej Remizie

Koncert świąteczno – noworoczny „Cicha noc” - Bobrowiacy w Starej Remizie - Bilety na koncert

4 stycznia 2019 r. Klub „Stara Remiza” zaprasza na koncert świąteczno – noworoczny „Cicha noc”. Na naszych gości, za sprawą zespołu Bobrowiacy, czekają niezwykłe doznania artystyczne. Kapela swoją nazwę zawdzięcza małej nadwiślańskiej miejscowości, w której podziwiać można ruiny zamku krzyżackiego. Na warsztat bierze utwory tradycyjne i ludowe, aby, dzięki odświeżonym aranżacjom, nie pozwolić im przycichnąć. W swoim repertuarze zespół posiada nie tylko folklor, lecz także utwory patriotyczne oraz kolędy i pastorałki. Kapelę tworzą uzdolnieni ludzie, którzy kochają muzykę i rozumieją ją w podobny sposób - to w dużym stopniu zasługa więzi rodzinnych i długoletnich przyjaźni. Członkowie zespołu w większości są absolwentami szkół muzycznych. Występują w rodzinnych Bobrownikach i okolicach, ale też prezentują się na różnych konkursach i przeglądach, m. in. na Przeglądzie Tradycyjnych Kapel Weselnych w Osieku nad Wisłą.

W skład kapeli wchodzą: Dariusz Kołaczyński, grający na akordeonie muzyk, który w 2013 roku koncertował w Chicago na zaproszenie Polonii, a także występował w Monachium ze światowej sławy klarnecistą, dyrygentem i kompozytorem - Wojciechem Mrozkiem; jego syn Adam Kołaczyński, grający na klawiszach i trąbce, saksofonista Paweł Malinowski, a także Dominik Podolak – klarnecista i Marta Marciniak, grająca na gitarach. Wokalistkami zespołu są Katarzyna Grzegorzewska i Alina Podolak.

Zapraszamy i gwarantujemy pełen emocji i wrażeń koncert najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu tych wspaniałych muzyków!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert świąteczno – noworoczny „Cicha noc” - Bobrowiacy w Starej Remizie

Super koncert!
Zespół ,,Bobrowiacy'' tworzą ludzie z talentem i pasją. Kolędy i pastorałki w ich wykonaniu dostarczyły wiele radości i wzruszeń. Czekam na występ z innym repertuarem.

Polecane z kategorii koncert