koncert

Koncert świąteczny - Gwiazdo świeć, kolędo leć

koncert

Koncert świąteczny - Gwiazdo świeć, kolędo leć

Koncert świąteczny - Gwiazdo świeć, kolędo leć - Bilety na koncert

GWIAZDO ŚWIEĆ, KOLĘDO LEĆ – muzyczna podróż do krainy najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu Alicji Majewskiej, Olgi Bończyk, Łukasza Zagrobelnego i Włodzimierza Korcza. Świąteczny koncert pełen radości, optymizmu, w którym każdy znajdzie dla siebie nutkę refleksji
Poza tradycyjnymi, znanymi wszystkim utworami, takimi jak "Dzisiaj w Betlejem", "Bracia patrzcie jeno", czy "Pójdźmy wszyscy do stajenki", w programie zabrzmią przebojowe kompozycje Włodzimierza Korcza z tekstami Wojciecha Młynarskiego, Magdy Czapińskiej, Wojciecha Kejne oraz Ernesta Brylla, wszystkie w brawurowych, trzygłosowych opracowaniach.
Spektakl grany jest nieprzerwanie od prawie trzydziestu lat nie tylko na scenach polskich, ale również w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Niemczech, Francji i Hiszpanii. Od 1987 roku przez cztery kolejne lata powstawały programy telewizyjne, których sukces zaowocował wydaniem płyty live – Kolędy w Teatrze Stu. Ci, którzy raz poddali się urokowi atmosfery panującej podczas tego nagrania tego koncertu, do dziś nie wyobrażają sobie kolejnych świąt bez płyty, na której śpiewali – Alicja Majewska, Halina Frąckowiak i Andrzej Zaucha. Następna, równie piękna płyta z tym samym materiałem została nagrana już w składzie – Olga Bończyk, Alicja Majewska i Zbigniew Wodecki.
Dziś Olga Bończyk, Alicja Majewska, Łukasz Zagrobelny, Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet zapraszają na koncert, podczas którego zrobią wszystko, żeby przekonać Państwa, że nie ma piękniejszych kolęd, niż kolędy polskie!

Honorowane raciborskie karty: ,,Senior 60+'', ,,Rodzina +''

CZYTAJ WIĘCEJ

IRA

IRA

(928)

najbliższe wydarzenie
23.03.2022 19:00

bilety od 100.00 PLN

KUP BILET

Bilety

Recenzje i opinie: Koncert świąteczny - Gwiazdo świeć, kolędo leć

Cudowni artyści Cudowny występ Cudowna atmosfera
Piękny śpiew, aż ciarki przechodziły momentami.
Koncert rewelacja bardzo bardzo bardzo polecam
To był piękny nie zapomniany koncert przerósł moje oczekiwania.Czekam na następne podobne koncerty.
POLECAM z serca. Byl to wieczór pełen wzruszeń
Super atmosfera, koncert na wysokim poziomie, świetnie spedzony czas :)
Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w tak miłym wydarzeniu. Wrażenia artystyczne na wysokim poziomie. Dziękuję bardzo.
Koncert bardzo nam się podobał, było super
Koncert super. Artyści śpiewają wspaniale. Wspólne odśpiewanie kolędy rewelacja. Jedyny dyskomfort to pseudowidzowie z komórkami.
Piękne głosy,,piękne,tradycyjne aranżacje. ,magiczny wieczor
koncert wspaniały tylko trochę za krótki
Wykonawcy bardzo mili i profesjonalni (nieoceniona Alicja Majewska!), jednak dobór repertuaru wydaje mi się nie do końca odpowiedni - trochę za dużo było przeróbek tradycyjnych kolęd.
Świetny koncert przedłużający atmosferę bożonarodzeniową : ciepła, zgody i miłości. Perfekcyjne przygotowanie Artystów z pełnym szacunkiem dla widzów.Piękne wykonanie kolęd i pastorałek zarówno znanych jak i zupełnie nowych. Dziękuję zarówno Artystom jak i Organizatorom i POLECAM!
koncert świetny, obsada znakomita
Oprawa,jak również wykonanie prezentowanych kolęd i pastorałek, konferansjer-akompaniator- Pan Włodzimierz Korcz-wielka klasa,pozostali artyści zachwycali wyjątkowym poziomem wykonania utworów.
Bardzo piękny koncert, wspaniały występ wszystkich artystów-profesjonaliści w każdym calu.
bardzo pięknie wykonany koncert
Cudowne przezycie! P. Alicja, P. Zbyszek i P.Olga-Profesjonalni artysci! Jestem zachwycona ich anielskimi glosami... Swietna aranzacja dzieki talentowi nieocenionego P. Wlodzimierza Korcza! Serdecznie polecam. Polscy artysci sa warci wszystkiego!! :))
Uczta dla ciała i ducha Pani Majewska,Bończyk, Pan Wodecki i Korcz śpiewajcie i grajcie do końca świata i jeden dzień dłużej

Polecane z kategorii koncert