koncert

Koncert świąteczny - Gwiazdo świeć, kolędo leć

koncert

Koncert świąteczny - Gwiazdo świeć, kolędo leć

Koncert świąteczny - Gwiazdo świeć, kolędo leć - Bilety na koncert

GWIAZDO ŚWIEĆ, KOLĘDO LEĆ – muzyczna podróż do krainy najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu Alicji Majewskiej, Olgi Bończyk, Łukasza Zagrobelnego i Włodzimierza Korcza. Świąteczny koncert pełen radości, optymizmu, w którym każdy znajdzie dla siebie nutkę refleksji

Poza tradycyjnymi, znanymi wszystkim utworami, takimi jak "Dzisiaj w Betlejem", "Bracia patrzcie jeno", czy "Pójdźmy wszyscy do stajenki", w programie zabrzmią przebojowe kompozycje Włodzimierza Korcza z tekstami Wojciecha Młynarskiego, Magdy Czapińskiej, Wojciecha Kejne oraz Ernesta Brylla, wszystkie w brawurowych, trzygłosowych opracowaniach.

Spektakl grany jest nieprzerwanie od prawie trzydziestu lat nie tylko na scenach polskich, ale również w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Niemczech, Francji i Hiszpanii. Od 1987 roku przez cztery kolejne lata powstawały programy telewizyjne, których sukces zaowocował wydaniem płyty live – Kolędy w Teatrze Stu. Ci, którzy raz poddali się urokowi atmosfery panującej podczas tego nagrania tego koncertu, do dziś nie wyobrażają sobie kolejnych świąt bez płyty, na której śpiewali – Alicja Majewska, Halina Frąckowiak i Andrzej Zaucha. Następna, równie piękna płyta z tym samym materiałem została nagrana już w składzie – Olga Bończyk, Alicja Majewska i Zbigniew Wodecki.

Dziś Olga Bończyk, Alicja Majewska, Łukasz Zagrobelny i Włodzimierz Korcz zapraszają na koncert, podczas którego zrobią wszystko, żeby przekonać Państwa, że nie ma piękniejszych kolęd, niż kolędy polskie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert świąteczny - Gwiazdo świeć, kolędo leć

POLECAM z serca. Byl to wieczór pełen wzruszeń
Super atmosfera, koncert na wysokim poziomie, świetnie spedzony czas :)
Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w tak miłym wydarzeniu. Wrażenia artystyczne na wysokim poziomie. Dziękuję bardzo.
Koncert bardzo nam się podobał, było super
Koncert super. Artyści śpiewają wspaniale. Wspólne odśpiewanie kolędy rewelacja. Jedyny dyskomfort to pseudowidzowie z komórkami.
Piękne głosy,,piękne,tradycyjne aranżacje. ,magiczny wieczor
koncert wspaniały tylko trochę za krótki
Wykonawcy bardzo mili i profesjonalni (nieoceniona Alicja Majewska!), jednak dobór repertuaru wydaje mi się nie do końca odpowiedni - trochę za dużo było przeróbek tradycyjnych kolęd.
Świetny koncert przedłużający atmosferę bożonarodzeniową : ciepła, zgody i miłości. Perfekcyjne przygotowanie Artystów z pełnym szacunkiem dla widzów.Piękne wykonanie kolęd i pastorałek zarówno znanych jak i zupełnie nowych. Dziękuję zarówno Artystom jak i Organizatorom i POLECAM!
koncert świetny, obsada znakomita
Oprawa,jak również wykonanie prezentowanych kolęd i pastorałek, konferansjer-akompaniator- Pan Włodzimierz Korcz-wielka klasa,pozostali artyści zachwycali wyjątkowym poziomem wykonania utworów.
Bardzo piękny koncert, wspaniały występ wszystkich artystów-profesjonaliści w każdym calu.
bardzo pięknie wykonany koncert
Cudowne przezycie! P. Alicja, P. Zbyszek i P.Olga-Profesjonalni artysci! Jestem zachwycona ich anielskimi glosami... Swietna aranzacja dzieki talentowi nieocenionego P. Wlodzimierza Korcza! Serdecznie polecam. Polscy artysci sa warci wszystkiego!! :))
Uczta dla ciała i ducha Pani Majewska,Bończyk, Pan Wodecki i Korcz śpiewajcie i grajcie do końca świata i jeden dzień dłużej

Polecane z kategorii koncert