Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

koncert

Koncert zespołu El Salsero

koncert

Koncert zespołu El Salsero

Koncert zespołu El Salsero - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zespół El Salsero powstał w 2007 roku w San Jose, Costa Rica. Powstanie zespołu jest konsekwencją szalonych pomysłów, miłości do muzyki oraz pasji do realizacji celów oraz postanowień. W tym roku, w październiku 2018 zespół El Salsero przyjeżdża na drugie w swojej historii tournee do Europy. Zespół został zaproszony przez Mariusza Adamiaka, legendarnego promotora muzyki jazzowej na polskim rynku, na prestiżowy festiwal Jazz Jamboree 2018.

Podczas dwutygodniowego pobytu w Polsce będą koncertować głownie na Mazowszu m.in. na Gali otwierającej Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show w PTAK WARSAW EXPO. Podczas trasy koncertowej w w roku 2008 występowali w najważniejszych miastach w Polsce takich jak Kraków, Warszawa, Poznań, Wrocław oraz Sopot.

Występowali m.in, w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego a koncert był transmitowany LIVE na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia oraz na Koncercie Gali Fama 2008 w Świnoujściu wraz z Big Bandem pod dyrekcją Włodka Pawlika, jedynego jak do tej pory Polaka, który zdobył prestiżową nagrodę GRAMMY w kategorii Jazz.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Koncert zespołu El Salsero

Fantastyczny koncert.Piękny głos wokalisty.
22.10.2018 09:33
Zespół 12 muzyków, styl salsa z elementami jazz. utwory po hispańsku. Wolakista / wokalisci z Costa Rica. bardzo sympatyczna muzyka. Godna polecnia
hubertzet 21.10.2018 17:07
Dziękuję że mogłam być na koncercie wspaniały występ niezapomniany wieczór.
21.10.2018 11:29

Polecane z kategorii koncert