koncert

Koncert zespołu Klan i 2 plus 1

koncert

Koncert zespołu Klan i 2 plus 1

Koncert zespołu Klan i 2 plus 1 - Bilety na koncert

KLAN
Minęło ponad 40 lat od chwili, gdy Klan po raz pierwszy stanął na scenie. Niewiele mniej lat minęło od płytowego debiutu, wspaniałego widowiska „Mrowisko” i przedwczesnego rozpadu grupy. Po kilku krótkotrwałych reaktywacjach Klan powrócił w 1991 r., w nowej, akustycznej odsłonie i za sprawą płyty „Po co mi ten raj” ponownie zaistniał w świadomości słuchaczy.
Teraz Klan powraca po raz trzeci. Z nowym materiałem, nowym składem i nową energią. Kolejny powrót Klanu przychodził powoli, stopniowo – w 2008 r. Marek Ałaszewski w warszawskim CDQ wystąpił pod nazwą Marek Ałaszewski Band, prezentując zarówno nagrania Klanu, jak i nowy materiał. W roku następnym, już pod szyldem Marek Ałaszewski & Klan, grupa pojawiła się na festiwalu Niemen Non-Stop w Słupsku i gdyńskim klubie „Ucho”. Rok 2010 przynosi kolejne koncerty i początek prac nad nowym materiałem zespołu, zatytułowanym „Laufer”.
Obecnie zespół Klan tworzą: Marek Ałaszewski – gitary, śpiew; Jacek Kępka – gitary, instrumenty klawiszowe Piotr Gąssowski – gitara Marek Ałaszewski Junior – gitara basowa Grzegorz Grzyb – perkusja. Najnowszy album zespołu „Laufer” to siedem nowych utworów o zdecydowanie rockowym, drapieżnym charakterze

2 plus 1
To polski zespół wykonujący muzykę pop i folk, założony w 1971 roku w Warszawie. Występował na wszystkich kontynentach i najbardziej liczących się scenach Europy. W podstawowym składzie byli: Elżbieta Dmoch, Janusz Kruk i Cezary Szlązak.
Po śmierci Janusza Kruka od 2000r reaktywowany przez Elę Dmoch i Czarka Szlązaka zespół dalej z powodzeniem koncertuje.
Najpopularniejsze przeboje to: " Windą do nieba", " Chodź pomaluj mój świat", " Iść w stronę słońca" i wiele innych. Obecnie zespól tworzą Ula Blaszyńska – wokal, Tomek Kosiarkiewicz – piano, wokal, Michał Król – gitara basowa, wokal, Adam „Blacha” Blaszyński – perkusja, Czarek Szlązak – wokal, saksofon, akordeon

Po koncercie będzie można kupić płyty oraz spotkać się z artystami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert zespołu Klan i 2 plus 1

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert