koncert

Konfrontacje Rockowe - wROCK 2014

koncert

Konfrontacje Rockowe - wROCK 2014

Konfrontacje Rockowe - wROCK 2014 - Bilety na koncert

Tradycyjna już, jesienna wrocławska impreza Konfrontacje Rockowe wROCK 2014 odbędzie się w tym roku w hali Orbita przy ul. Wejherowskiej i potrwa 2 dni – 25 i 26 października 2014 r.

Legenda polskiego heavy metalu, zespół TURBO dołącza do składu Konfrontacji Rockowych wROCK 2014!
Tradycyjna już, jesienna wrocławska impreza Konfrontacje Rockowe wROCK 2014 odbędzie się w tym roku w hali Orbita przy ul. Wejherowskiej i potrwa 2 dni – 25 i 26 października 2014 r.
Pierwszy dzień Konfrontacji zdominują cięższe brzmienia - oprócz zespołu TURBO wystąpi na nim bijący rekordy popularności zespół HUNTER, który specjalnie na tę okazję przygotowuje niecodzienny show z udziałem 30-osobowego chóru Kantata oraz zespół KAT z Romanem Kostrzewskim.
Drugiego dnia wystąpi poznański zespół STRACHY NA LACHY oraz uwielbiany przez młodszą część publiczności HAPPYSAD, który promować będzie swoją najnowszą płytę, oraz zagra największe, dobrze znane fanom przeboje. Przypominamy, że do 31 sierpnia można nabyć bilety w promocyjnych cenach. Warto pospieszyć się z ich zakupem, gdyż od września ceny wzrosną!

Konfrontacje Rockowe wROCK 2014

25.10.14 godz.16.00 hala Orbita, ul. Wejherowska 34
TURBO, KAT & Roman Kostrzewski, HUNTER z chórem Kantata

26.10.14 godz.16.00 hala Orbita, ul. Wejherowska 34
STRACHY NA LACHY, HAPPYSAD…

Odkrycie ostanich sezonów muzycznych, zespół ROMANTYCY LEKKICH OBYCZAJÓW z Olsztyna, uzupełnia skład Konfrontacji Rockowych wROCK 2014!

ROMANTYCY zagrają w hali Orbita 26 października, a razem z nimi wystąpi poznański zespół STRACHY NA LACHY oraz uwielbiany przez młodszą część publiczności HAPPYSAD, który promować będzie swoją najnowszą płytę, oraz zagra największe, dobrze znane fanom przeboje.

Pierwszy dzień Konfrontacji zdominują cięższe brzmienia - wystąpi na nim bijący rekordy popularności zespół HUNTER, który specjalnie na tę okazję przygotowuje niecodzienny show z udziałem chóru Kantata oraz zespół KAT z Romanem Kostrzewskim i legenda polskiego heavy metalu - zespół TURBO. Przypominamy, że do 31 sierpnia można nabyć bilety w promocyjnych cenach. Warto pospieszyć się z ich zakupem, gdyż od września ceny wzrosną!

ROMANTYCY LEKKICH OBYCZAJÓW to alternatywny duet, który powstał w marcu 2011 roku. Tworzą go Damian Lange i Adam Miller. Muzyka zespołu to połączenie folku, rocka, piosenki kabaretowej i melodramatycznego popu. Skład koncertowy RLO dodatkowo wspiera dwóch muzyków: Kuba Staniak (klawisz) i Paweł Łach (perkusja). RLO w grudniu 2011 roku wydali swój debiutancki album o tytule „Lejdis&Dżentelmenels”. Singlem promującym płytę było "Poznajmy Się", które w rocznym podsumowaniu słuchaczy radia EskaROCK uplasowało się na 14. miejscu. Mają na koncie 6. teledysków do piosenek: "Moja Wieś", "Poznajmy Się", "Niby-Statek", "Lodziarka", Nie Myśl O Mnie Źle" i "Być Wolnym Słowem". Najnowszy album pt. „Kosmos Dla Mas” ukazał się nakładem S.P. Records w grudniu 2013 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Konfrontacje Rockowe - wROCK 2014

Lekki niedosyt po wystąpieniu grupy PERFECT (zbyt krótki występ):(, zespół IRA-rewelacja :), bardzo dobry koncert pierwszej Grupy (nie pamiętam nazwy)-młodzi ludzie ale muzyka i wokal na wysokim poziomie-szczerze polecam :)
mikoter 14.11.2014 09:11

Polecane z kategorii koncert