koncert

Kortez z zespołem

koncert

Kortez z zespołem

Kortez z zespołem - Bilety na koncert

Pochodzący z Iwonicza ewenemet na polskiej scenie. W 2015 roku zadebiutował piosenką “Zostań”. Błyskawicznie zyskał rozgłos i sympatię zarówno słuchaczy jak i krytyków. Obdarzony głębokim i lekko szorstkim głosem, śpiewa nieprzekombinowane piosenki o miłości i jej braku. Małomówny o ciepłym i przenikliwym spojrzeniu bardzo szybko stał się ponadpokoleniowym głosem w naszym kraju.

Dyskografia:

Jazzboy session EP (2015)
Od dawna już wiem EP (2015)
Bumerang (2015)
Minialbum (2016)
Kraków Klub Studio 02.04.2016 (2016)
Mój dom (2017)
Dobry moment EP (2017)
Dobrze, że cię mam EP (2018)

www.facebook.com/kortezjazzboy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kortez z zespołem

Koncert oczywiście doskonały. Kortez nie daje złych koncertów ;) Trzyma poziom :) Organizacja sprawna. Minus organizacyjny jeden taki, że było tak dużo ludzi, że niestety sceny i wykonawcy nie widziałam...ani z dołu, ani z góry, a na schodach nie stać nie pozwolono. Zapłaciłam za bilet i nie mogłam zobaczyć artysty... Zatem koncert mogłam odbierać tylko kanałem słuchowym..., wzrokowo nie dało się niestety...
Świetny koncert Uwielbiam jego glos Chetnie bym poszla jeszcze raz dwa ....
Cudowny koncert. Kortez jak zwykle zabrał mnie w podróż pełną niesamowitych wrażeń. Dziękuję za te niezapomniane chwile. Klub Klimat spisał się na medal, oby więcej takich artystów u siebie gościł.
koncert był niezwykłym wydarzeniem.klimatyczny,wysmakowany,dozujący energię idealnie. Kortez z zespołem porwali mnie ze sobą na szczyty muzycznych doznań.był niesamowitą suitą , która niestety musi mi wystarczyć do następnego spotkania. płyty Korteza towarzyszą mi w codziennej podróży samochodem, jednakże muzyka na żywo jest przeżyciem niepowtarzalnym,balansującym na skraju muzycznego transu. czekam z niecierpliwością na kolejny koncert w pobliżu mojego zamieszkania.
Obłędny!❤😍
Nigdy więcej koncertów bez miejsca KLIMAT-porażka. Sam KORTEZ jak zwykle bajka!!!!!
Koncert - jak pozostałe cztery koncerty Korteza, na których byłam - przeżycie warte przeżycia, poezja, magia i wzruszenie.
Było wspaniale, ale niczego innego się nie spodziewałem ;)
Koncert był wspaniały. Cała organizacja koncertu również.
Cudowny! Pomimo lekkiego spóźnienia nie można było być zdenerwowanym słysząc genialny głos Korteza.
Kortez jak zawsze genialny!
Magiczny występ, Kortez to wyjątkowy artysta, klimat na jego koncertach jest niezwykły, tego się nie da opisać słowami trzeba to przeżyć. Polecam dla fanów jego twórczości i nie tylko dla nich.
Kortez dla mnie jest the best. Świetny koncert
Kortez - rewelacja!!
Fantastyczny koncert :)
Koncert super, choć nie podobało mi się ,że zespół spóźnił sie 30 minut. Jak byłam na koncercie w Andrychowie to również sie spóźnili 30 minut. Uważam ,że jest to trochę lekceważenie ludzi.
Klasa sama w sobie. Kortez zagrał rewelacyjnie, oprawę realizator wykonał świetną. Daje max ocenę.
Jestem fanką Korteza.Wielki artysta.Na koncert czekałam rok.Spodziewałam się cudownych przeżyć.Niestety nie miałam dobrego miejsca.Za moimi plecami słyszałam głośne rozmowy i śmiech młodzieży zgromadzonej przy barze na piętrze oraz ciągle upominania ochrony kierowane do ludzi,żeby nie stać na schodach.Nie powinno się sprzedawać biletów, jeśli ludzie nie mają komfortu słuchania.Za dużo ludzi upchnięto w klubie.Myślę,że ci,którym się udało stanąć przed sceną mieli zupełnie inny odbiór.Poza tym nie było słychać słów piosenek. Basy zagłuszały wszystko.Były zbyt głośne w stosunku do innych instrumentów i oczywiście głosu artysty.Osoba mi towarzysząca to samo powiedziała.Do klubu Klimat w Bielsku-Białej więcej na koncert się nie wybiorę.Może Kortez zagrałby w przyszłości koncert w BCK. Chętnie pójdziemy.
To wspaniałe, że są artyści, którzy potrafią brzmieć na żywo równie wspaniale, jak z płyty. Uwielbiam KORTEZA :)
Kortez świetnie zaśpiewał, ale ogólnie jestem trochę zawiedziona. Pół godziny spóźnienia, ponadto Kortez ma dziwny sposób występowania na scenie. Pomimo tego, że stałam prawie pod sceną, pół koncertu oglądałam tylko jego plecy (z powodu ustawienia instrumentów na scenie). Zero kontaktu z publicznością.
Tak naprawdę to brak mi słów żeby opisać niedzielny koncert- to trzeba przeżyć! Kortez swoim głosem i muzyką wprowadził nas w cudowny,magiczny nastrój- oczarował mnie....Ma ogromny talent.Jest przemiłą osobą i mimo zmęczenia znalazł czas i siłę na spotkanie z nami.Jestem pod tak ogromnym wrażeniem,że do dziś nie mogę ochłonąć.Już czekam na kolejne spotkanie:)Było wspaniale....
Występ ogólnie rzecz ujmując....FANTASTYCZNY Ale czemu się dziwić skoro na scenie jest taki artysta Co do organizacji to opóźnienie w otwarciu bramek irytujące.... Ale cóż... warto było czekać:)
Oczekiwanie w dusznej i tłocznej sali na spóźniony koncert nie było zbyt miłe.Koncert bardzo w porządku,jednak czegoś tu zabrakło-Kortez podczas występu nic nie mówi,przez co jakby nie nawiązuje kontaktu z odbiorcą.Dla mnie to duży minus-lubię na koncertach posłuchać choćby kilku słów o utworze,który będzie wykonywany.Poza tym Klimat to zdecydowanie nie jest miejsce dla takich koncertów.
Wieczór nie do opisania i nie do zapomnienia, dziękuję Wszystkim odpowiedzialnym za ten magiczny koncert. Do zobaczenia znowu
Genialny koncert! Pierwszy raz słyszałam Korteza na żywo i jestem oczarowana. Z niecierpliwością czekam na kolejny koncert!
Rewelacja ..super koncert jestem bardzo zadowolony
Jako pierwszy z bardzo dużej grupy osób otrzymałem autograf dla mojej żony która w tym dniu obchodziła imieniny i nie było to takie łatwe. Do końca życia będziemy to pamiętać. KORTEZ jesteś super. Dzięki Ula i Sławek
Zespół wyszedł po ponad pół godzinie czekania. Tłum ludzi w zamkniętym miejscu, a klimatyzacja ledwie wyczuwalna. Kortez mimo spóźnienia - skończył występ o planowanej godzinie zakończenia koncertu, potem bisował. Szału nie było, bilety tylko na miejsca stojące.
Kortez- kocham Cię jeszcze bardziej! Jesteś niesamowity, ciary na moim ciele czuje do teraz. Muzyka, zespół... magia :) Kocham Was całym swoim sercem!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert