koncert
Kortez - Holiday Tour

koncert

Kortez - Holiday Tour

Kortez - Holiday Tour - Bilety na koncert

Kortez - Holiday Tour - Siemianowice Śląskie Amfiteatr w Parku Miejskim | Kupuj Bilety Online

Po kilkumiesięcznej przerwie, Kortez zagra w lipcu i sierpniu 20 koncertów.
15 z nich odbędzie się w ramach HOLIDAY TOUR i głównie obejmować będzię letnie afmiteatry.

Na program koncertów złożą się piosenki pochodzące z płyt: “Bumerang”, “Mój dom”, a także z wydawnictw uzupełniających dyskografie Korteza. Letnie koncerty promować będzie nowa piosenka zatytułowana “Doskonały dzień”.

Kortezowi na scenie towarzyszyć będzie zespół w składzie: Jacek Lachowicz, Krzysztof Domański, Lesław Matecki, Robert Kretzschmar.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Siemianowice Śląskie

Recenzje

Kortez super! Dla niego 5 gwiadek! Jednak jego muzyka nie nadaje się na taką oprawę. Ludzie z popcornem, kukurydzą. Czułam się jak na jarmarku. Kortez tylko w filharmonii! Bardzo duże problemy (bez sensu) robiła ochrona przy wejściu. Przez to tuż przed 20 była bardzo długa kolejka. Np. nie wpuszczali osobno ludzi mimo, okazany był dowód. Zmuszali do wejścia wszystkich razem. Nie wyrabiali się i przestali nawet sprawdzać torebki i plecaki.
Genialnie...
Deszczowa aura dodała klimatu... Jeateśmy zadowoleni, bardzo :)
jeżeli nie znasz tekstu piosenek nie masz po co iść, a na koncercie melodia owszem ładna ale słów nie można zrozumieć,koncert nie wart tych pieniędzy.
Jestem zawiedzina niekonsejwencją organizatorów. Zabieraliście wody i soki a zaraz pod sceną ustawiliście namiot z jedzeniem i piciem. Wycieczki kilentów, bieganie pod sceną w kierunku tego namiotu, zepsuły mi odbiór wrażeń z występu mojego ulubionego artysty. Pazerność zwyciężyła czy układy towarzyskie? Przykre...
Koncert bardzo fajny, świetna lokalizacja jednak zbyt spartańskie warunki (twarde siedziska z czego część na jednej wysokości) Z tego powodu powinny być trochę tańsze bilety.
Bardzo fajnie
Na przyszłość proszę doszkolić swoich pracowników gdyż napisano mi w mailu ze nie bedzie problemu z wejsciem na bilet imienny nie mój... Odkupiony. Na szczęście Pan był miły i nas wpuścił. Druga sprawa, tego typu koncerty - zdecydowanie w zamkniętej przestrzebi, nawet sck stargard!
KORTEZ + jezioro Miedwie + oświetlenie = MISTRZOSTWO
Koncert świetny, ale duuuży minus za atmosferę „festynu”. Całą atmosferę psuły odgłosy jedzonego popcornu i chipsów .. nie wspominając już o zapachu jedzenia i grilla. Zdecydowanie wolę koncert bez takich „atrakcji”. 5 gwiazdek za koncert i otoczenie , 0 gwiazdek za atmosferę.
Koncert super
Super zabawa. Magiczny klimat!
Koncert udane lecz zabrakło ulubionej piosenki :(
Występ Korteza - MEGA:) Jednakże z miejscami siedzącymi był problem.
Kortez-muzyczny magik na scenie. Czarujący, cudowny.....
Od 3 lat szukałam biletów na koncert Korteza. udało się. Pięknie b w Morzyczynie. Gra mega. basy, klawisze, perkusja, fortepian. Magia, że można tak grać. Kortez wiadomo było bez pompy, prawdziwe granie. Chciałabym dzisiaj jeszcze raz pójść, i usłyszeć to samo.
Przedni koncert. Artysta po prostu wychodzi na scenę i robi swoje, jak zawsze. Fantastyczna oprawa, świetnie rozwinięte utwory, okraszone sporą ilością solówek instrumentalnych. No i oczywiście wokal Korteza na żywo... Było świetnie!!!
Występ mega, organizacja imprezy masakra. Bramki otwarte ze spóźnieniem, brak zadaszenia nad głową, cały koncert padał deszcz.
Klimatycznie zjawiskowo tylko miejsce słabe
Dobry koncert 👍
Czysta przyjemność 🙂 świetna muzyka w pięknych okolicznościach przyrody. Kortez to Kortez, kto nie słucha i nie lubi nie zrozumie, a połączenie dobrej muzyki z amfiteatrem nad jeziorem to niesamowita sprawa.
Zero kontaktu z publicznością
Jeśli chodzi o organizację to bardzo słabo. Totalna masówka ludzi więcej niż miejsc siedzących a jednak bilety nie były tanie.... I ten zakaz wnoszenia czekogolwiek tylko po to by przepłacać w wyznaczonym "sklepiku". Wiadomo, że nikt nie organizuje koncertu za darmo, ale biorąc pod uwagę cene biletu można by też pomyśleć o jakiś dogodnościach dla widzów. Sam występ Korteza bardzo na poziomie :)
Opiniuje ten koncert jako bardzo dobry. Po pierwsze dlatego, że lubię ten rodzaj muzyki, który oferuje Kortez. Po drugie dlatego, że wszystko było naprawdę dobrze zorganizowane. Spędziłem naprawdę miłe chwile, które pozwoliły mi odpocząć.
Koncert rewelacja. Polecam.
Bylo za duzo sprzedanych biletow w stosunku do miesc, ciasno, ludzie siedzieli jwden na 2, jak za ta cene to porazka...
Straszny ścisk. Spowodowany nie numerowanymi miejscami.
Polecam koncerty Korteza. Jednak niesamowity efekt - gra świateł, dzwięków oddają koncerty w Filharmonii. Całość to magią! W Amfiteatrze tego brakowało, ponieważ tego typu miejsca nie oddadzą tego, co zespół potrafi. A potrafią dużo!! cudooo.
Super koncert, bardzo nam się podobało!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Siemianowice śląskie inne wydarzenia