koncert Kortez

Kortez Trio - Mój dom

koncert Kortez

Kortez Trio - Mój dom

Kortez Trio - Mój dom - Bilety na koncert

Kortez w nowym roku ponownie wyrusza w trasę promującą jego drugą płytę "Mój dom" (premiera 3.11.2017 r.), a po dwóch tygodniach osięgnęła status Złotej Płyty debiutując na OLISie na pierwszej pozycji. Singiel "Dobry moment" dotarł na szczyt Listy Przebojów, między innymi radiowej Trójki, a na YouTube przekroczył już 3 mln. odsłon.

Jesienna trasa została wyprzedana w całości. Kortez wspólnie z zespołem odwiedził ponad 30 miast.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kortez Trio - Mój dom

cudowny, magiczny koncert!
Genialny koncert! Polecam :)
jak zwykle REWELACJA!!!!
To pierwszy koncert na którym byłem, mogę być mało obiektywny. Bardzo mi się podobało, z przyjemnością poszedłbym jeszcze raz!
Najlepszy koncert w moim życiu! Kortez jest Artystą, który doskonale tworzy niezwykły klimat. To wydarzenie artystyczne na pewno na długo zapadnie w moją pamięć. Smakuje za jeszcze, pozostaje niedosyt...
Koncert rewelacyjny. Dobre nagłośnienie. Niestety sala NCK potrzebuje modernizacji - pod koniec koncertu było trochę duszno. Koniecznie muszą zainwestować w dobrą klimatyzację.
Jak zwykle z Kortezem- magicznie :)
Niezapomniane przeżycie!!! Z pewnością to powtórzę!!! Jedyny minusik za oświetlenie, czasami światła skierowane są prosto w oczy przez co zakłócają doznania muzyczne, po które tutaj przychodzimy...
Miejsce bardzo klimatyczne, koncert - do czego zdążyliśmy się już przyzwyczaić fantastyczny. Gra świateł, artysta jedyne w swoim rodzaju. Minus dla dźwiękowca! Wszechobecne szumy doprowadzają do szału, natomiast nie potrafią przyćmić głównego bohatera - całe szczęście! Na następnych wydarzeniach pojawię się na pewno!
Występ zarówno pod względem artystycznym jak i organizacyjnym na najwyższym poziomie! Wielka przyjemność! Dziękujemy i nie raz podążymy jeszcze śladem KORTEZA.
cudowny koncert, cudowny wykonawca. Czekam na następny koncert. Bardzo dobra organizacja
Genialny ! Gęsia skórka, wzruszenia, radość, poruszenie, myśl, skaczące serce. Artysta fantastyczny, szczery, spójny, otwarty. Najwyższy poziom i szacunek dla fanów.
Niesamowity człowiek, niesamowite Trio, niesamowite emocje, trzeba to usłyszeć na własne uszy:)
Było fantastycznie! Na pewno wrócimy na koncert Korteza!
Było niesamowicie.
Wszystko genialne. Było jak zawsze niezwykle i magicznie. Doskonała muzyka i aranżacje. Polecam Wszystkim
Koncert cudowny, magia, dreszcze i ciary podczas każdej piosenki. Niesamowite nagłośnienie i sala bardzo wygodna w odbiorze. Same plusy 😊
Przepiękny koncert
Nck to super miejsce na koncert,scena na wyciągnięcie dłoni nawet z ostatnich rzędów,dźwięk i światła świetne, no samego Korteza chwalić nie trzeba !!!
Koncert spełnił nasze oczekiwania, przygotowany dobrze,mała ryska na ogólnie pozytywnej opinii to awaria sprzętu w końcówce koncertu
przerwany i niedokończony koncert na który przyjechałam 60 km to nie jest poważne
Koncert świetny aż do momentu wielkiej awarii prądu, która go nieoczekiwanie przerwała
Niesamowita atmosfera koncertu.Bez zbędnych komentarzy i zapowiedzi.Była to prawdziwa uczta dla mej duszy.
Szkoda że zabrakło prądu
Koncert bardzo fajny Kortez jak zwykle super. Organizacja koncertu to totalna porażka, sala koncertowa duszna bez wentylacji czułem się jak w piekarniku wewnątrz było chyba z 40 stopni. Dodatkowo pod koniec koncertu padła elektryka i koncert zamiast zakończyć się bisami zakończył się martwa ciszą i ciemnością
Koncert dobry, klimatyczny, ale z nieoczekiwanym zakończeniem (coś nie wytrzymało napięcia) i z gościem który głośno gadał przez cały czas, zakłócając odbiór muzyki.
Korteza super! Występ super! Ale radomscy organizatorzy nie zadbali, żeby się odbył bez obciachu...
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert