koncert

Krystyna Janda - Piosenki z teatru

koncert

Krystyna Janda - Piosenki z teatru

Krystyna Janda - Piosenki z teatru - Bilety na koncert

Miejskie Centrum Kultury w Tychach, organizator IV Edycji Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FEST serdecznie zaprasza na koncert „Piosenki z teatru” w wykonaniu Krystyny Jandy. „Piosenki z teatru” to koncert, na który składają się piosenki z trzech przedstawień teatralnych: "Białej bluzki" Agnieszki Osieckiej, "Kobiety zawiedzionej" Simone de Beauvoir oraz "Marleny", opowieści o Marlenie Dietrich. W trakcie koncertu usłyszymy przeboje takie jak: "Johnny", "Moje blond maleństwo" i "Czego mogę sobie życzyć?" Wszystkie piosenki w arcymistrzowskich tłumaczeniach Jeremiego Przybory i Wojciecha Młynarskiego, który jest literackim patronem tegorocznej edycji Festiwalu LOGOS FEST.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Krystyna Janda - Piosenki z teatru

Krystyna Janda zawsze skłania do refleksji, jest wyjątkowa .Cieszę się, że mogłam tam być.
Czekałam na ten koncert Pani Krystyny Jandy,było cudownie i wzruszająco. Do następnego zobaczenia!
utrszula halina 21.05.2018 13:26
Super, piękny występ!!!!
Bardzo dobry koncert - repertuarowo i wykonawczo. Znane i lubiane piosenki. Smakowite anegdotki ubarwiające. Artystka w dobrej formie i równie dobry zespół towarzyszący. Warto było.
Dziękuję, że mogłam uczestniczyć w tak pięknym wydarzeniu artystycznym jakim był spektakl "Piosenki z Teatru" w wykonaniu Krystyny Jandy
Mieszkanka Tych 21.05.2018 10:33
było super
Bardzo dobre wykonanie muzyków i p. Krystyny Jandy. Gorąco polecam "Piosenki z Teatru'.
Fantastyczna, niepowtarzalna, wieczór pełen wzruszeń. Polecam!
Cóż mówić... Krystyna Janda!!! Zaskoczona jestem salą koncertową. Świetne miejsce na takie koncerty. Będę śledzić kolejne wydarzenia.
Rewelacyjny koncert.
Zespół muzyczny na najwyższym poziomie. Z występu Krystyny Jandy nie byłam zadowolona. Od aktorki tej miary wymagałabym, żeby wiedziała, co w czasie występu zaprezentuje. Okazała brak szacunku muzykom i widzom z prowincji. (Pomyliły jej się piosenki i kilkakrotnie pomyliła tekst, choć miała go na stojaku przed sobą!)
Bardzo dziękuję Pani Krystynie Jandzie za moc wzruszeń i w końcu usłyszana na żywo piosenka "Na zakręcie"
Cudowny....koncert!!! Pozdrawiam serdecznie

Polecane z kategorii koncert