koncert

Krystyna Janda - Piosenki z teatru

koncert

Krystyna Janda - Piosenki z teatru

Krystyna Janda - Piosenki z teatru - Bilety na koncert

Krystyna Janda - Piosenki z teatru | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Miejskie Centrum Kultury w Tychach, organizator IV Edycji Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FEST serdecznie zaprasza na koncert „Piosenki z teatru” w wykonaniu Krystyny Jandy. „Piosenki z teatru” to koncert, na który składają się piosenki z trzech przedstawień teatralnych: "Białej bluzki" Agnieszki Osieckiej, "Kobiety zawiedzionej" Simone de Beauvoir oraz "Marleny", opowieści o Marlenie Dietrich. W trakcie koncertu usłyszymy przeboje takie jak: "Johnny", "Moje blond maleństwo" i "Czego mogę sobie życzyć?" Wszystkie piosenki w arcymistrzowskich tłumaczeniach Jeremiego Przybory i Wojciecha Młynarskiego, który jest literackim patronem tegorocznej edycji Festiwalu LOGOS FEST.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Krystyna Janda zawsze skłania do refleksji, jest wyjątkowa .Cieszę się, że mogłam tam być.
Czekałam na ten koncert Pani Krystyny Jandy,było cudownie i wzruszająco. Do następnego zobaczenia!
utrszula halina 21.05.2018 13:26
Super, piękny występ!!!!
Bardzo dobry koncert - repertuarowo i wykonawczo. Znane i lubiane piosenki. Smakowite anegdotki ubarwiające. Artystka w dobrej formie i równie dobry zespół towarzyszący. Warto było.
Dziękuję, że mogłam uczestniczyć w tak pięknym wydarzeniu artystycznym jakim był spektakl "Piosenki z Teatru" w wykonaniu Krystyny Jandy
Mieszkanka Tych 21.05.2018 10:33
było super
Bardzo dobre wykonanie muzyków i p. Krystyny Jandy. Gorąco polecam "Piosenki z Teatru'.
Fantastyczna, niepowtarzalna, wieczór pełen wzruszeń. Polecam!
Cóż mówić... Krystyna Janda!!! Zaskoczona jestem salą koncertową. Świetne miejsce na takie koncerty. Będę śledzić kolejne wydarzenia.
Rewelacyjny koncert.
Zespół muzyczny na najwyższym poziomie. Z występu Krystyny Jandy nie byłam zadowolona. Od aktorki tej miary wymagałabym, żeby wiedziała, co w czasie występu zaprezentuje. Okazała brak szacunku muzykom i widzom z prowincji. (Pomyliły jej się piosenki i kilkakrotnie pomyliła tekst, choć miała go na stojaku przed sobą!)
Bardzo dziękuję Pani Krystynie Jandzie za moc wzruszeń i w końcu usłyszana na żywo piosenka "Na zakręcie"
Cudowny....koncert!!! Pozdrawiam serdecznie

Polecane