koncert

Krzysztof Antkowiak

koncert

Krzysztof Antkowiak

Krzysztof Antkowiak - Bilety na koncert

Krzysztof Antkowiak urodzony w 1973 roku, zadebiutował już w wieku 13 lat wygrywając konkurs Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Koninie.
Dwa lata później zdobył Nagrodę Publiczności na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wykonując piosenkę "Zakazany Owoc" autorstwa Krzesimira Dębskiego i Jacka Cygana.
LP "Zakazany Owoc" zdobył status złotej płyty i złotej kasety.
W dorosłym życiu współpracował między innymi z Grzegorzem Ciechowskim, Edytą Górniak, Justyną Steczkowską.
W 1997r. nagrał płytę "Delfin", której producentem był Grzegorz Ciechowski.
Współpraca z Edytą Górniak zaowocowała nagraniem w duecie piosenki "Pada Śnieg", która ukazała się na płycie "Dotyk" - debiutanckim albumie artystki.
W 1997r. zagrał jedną z głównych ról w filmie Jarosława Zamojdy pt. "Młode Wilki 1/2".
W latach 2003-2010 był wokalistą zespołu Drum Machina, z którym występował w kraju i za granicą.
Zarówno w tym projekcie, jak i jako artysta solowy Krzysztof Antkowiak ma na koncie ponad tysiąc koncertów w kraju i za granicą, między innymi w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i w całej Europie.
Jesienią 2015r. ukazał sięalbum "Dirt on TV" projektu Simplefields, który współtworzył z Marcinem Domuratem. Przedpremierowy koncert odbył się 8 marca 2015r. w Teatrze Syrena w Warszawie.
Artysta wziął udział w ostatnio emitowanej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zajął drugie miejsce. Aktualnie pracuje nad nowym solowym materiałem, który ukaże się w przyszłym roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Krzysztof Antkowiak

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert