koncert Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski akustycznie TRIO

koncert Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski akustycznie TRIO

Krzysztof Cugowski akustycznie TRIO - Bilety na koncert

Krzysztof Cugowski to wybitny polski wokalista, który od 40 lat zachwyca swoim głosem zarówno polską, jak i zagraniczną publiczność Na stałe wpisał się w historię polskiego rocka. Założył w 1969 zespół Budka Suflera, w którym był wokalistą. W 1972 połączył siły z Romualdem Lipką z zespołu Zrzeszenie Cnót Wszelakich. Zespół nadal występował pod nazwą Budka Suflera. W 1975 znalazł się na drugim miejscu w notowaniu „Wokaliści roku” przeprowadzonego przez czasopismo „Non Stop”. W 1976 opuścił Budkę Suflera na osiem lat. W tym czasie pracował z zespołami Spisek i Cross. Do Budki Suflera powrócił w 1984.
W drugiej połowie lat 80. koncertował w USA. Budka Suflera wróciła do kraju w 1992 na nagranie płyty Cisza, która przyniosła formacji sukces artystyczny i komercyjny wystarczający do podjęcia decyzji o powrocie na stałe na polski rynek muzyczny.
Największy sukces w karierze Cugowskiego przyniosła płyta Nic nie boli, tak jak życie, której sprzedaż przekroczyła milion egzemplarzy. Dzięki temu zespół w listopadzie 1999 wystąpił w sali Carnegie Hall w Nowym Jorku.

Na swoim koncie ma również kilka płyt solowych oraz krążek „Integralnie” (2001) z coverami wielkich przebojów polskiego i światowego rocka.

Po zakończeniu działalności Budki Suflera w 2014 roku, wokalista wydał kolejny solowy krążek pt. „Przebudzenie” (2015) z muzyką Stefana Gąsieńca.

Od 2015 roku Krzysztof Cugowski koncertuje z założonym przez swoich synów, Piotra i Wojciecha, zespołem „Bracia”. W ramach tego niezwykłego rodzinnego projektu „Cugowscy” ukazał się wspólny krążek ojca i synów pt. „Zaklęty krąg”.

Na koncercie z pewnością nie zabraknie największych przebojów Budki Suflera.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Krzysztof Cugowski akustycznie TRIO

Tango w bisie było by wisienką na torcie.. Poza tym suupeer..
Super koncert , 2 gitary grające - fantastycznie , głos Super nic a nic nie zmienił się , wybieram się ponownie jak tylko będę wiedzieć kiedy znów p.K.Cugowski odwiedzi Kuźnie . Miejsce mi się Bardzo podoba . Klimatycznie ...
Było fantastycznie jak zawsze w Kuźni . Co za głos !!!
Super koncert! Nikt nie przebije Mistrza Cugowskiego!
Najlepszy koncert na jakim byłem, Krzysztof Cugowski w formie, głos NIESAMOWITY!!! Jeśli grałby za tydzień, to znów bym poszedł. Gorąco polecam 😎
Krzysztof Cugowskin Głos ze stali. Piękny śpiew. Wolę jednak jak artysta trochę mówi o piosence w jakich okolicznościach postała itp. itd. Ale koncert super. Jeśli chodzi o komfort na sali . No cóż. Siedzieliśmy w układzie teatralnym i nie było czym oddychać nie wspominąwszy o tym że było tak ciasno że nie było jak swobodnie siedzieć. Za tą cenę biletu krzesła mogłyby być wygodniejsze i odległości miedzy rzędami większe i opcja postawienia gdzieś kieliszka z winem lub szklanki z wodą
Było cudownie, nastrojowo i klimatycznie
coś fantastycznego
Super koncert
Koncert wspaniały!!!!Dziękujemy
było ok ale brakowało mi kilku znanych piosenek ,których niestety nie zaśpiewał np.Takie Tango, Bal Wszystkich Świętych
Super występ całej trójki. Oby częściej Krzysztof bywał w Kuźni. Pozdrawiam.
Panowi muzycy super. Niestety uczestnik w pierwszym rzędzie z pół litra wódki i 3 kieliszkami, który darł się w miarę większego spożycia - słabe. Sugeruję unikać takich przypadków w przyszłości, bo pozostawiają niesmak. Pozdrawiam, Paweł Olbryś
Podobał mi się!

Polecane z kategorii koncert