koncert

Krzysztof Cugowski

koncert

Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski - Bilety na koncert

Rok 2018 zapowiada się przełomowo w wieloletniej karierze muzycznej Krzysztofa Cugowskiego. Najbardziej charakterystyczny polski wokalista rockowy, zamierza ruszyć w trasę koncertową z własnym zespołem. Grupa już na samym starcie, za sprawą
legendarnego frontmana i doskonałego składu, jawi się jako jedno z najciekawszych zjawisk muzycznych tego roku, i nadchodzących lat.
Krzysztof Cugowski to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny, współzałożyciel i wieloletni wokalista zespołu Budka Suflera. Ma na swoim koncie 12 albumów studyjnych, 4 koncertowe i 5 składanek. Wśród nich znajduje się płyta "Nic nie boli tak jak życie", która rozeszła się w ponad milionie egzemplarzy, tym samym ustanawiając nadal nie pobity rekord sprzedażowy polskiej fonografii. Zespół koncertował w największych i najbardziej prestiżowych salach na całym świecie. W 1999 roku Budka Suflera wystąpiła również w Carnegie Hall, w Nowym Jorku. Kilka lat później, muzycy powrócili do Stanów Zjednoczonych, żeby w studiu Village Recorders w Los Angeles, nagrać część utworów na płytę "Jest" (rok wydania 2004). Zespół wsparli wówczas: basista Marcus Miller, gitarzysta Steve Lukather i perkusistka Sheila E.
Krzysztof Cugowski ma na swoim koncie również kilka płyt solowych oraz krążek „Integralnie” (2001) z coverami wielkich przebojów polskiego i światowego rocka. Współpracował także z Ray'em Wilsonem, byłym wokalistą Genesis. Wspólnie nagrali utwór "Not about us". Wokalista wystąpił też z Gary Brooker'em i Garou.
Budka Suflera zakończyła działalność w 2014 roku. W grudniu tego samego roku Krzysztof Cugowski został odznaczony przez prezydenta RP Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski nadanym za wybitne zasługi dla polskiej kultury i za osiągnięcia w pracy artystycznej i twórczej. Po zakończeniu działalności zespołu, jesienią 2015 roku wydał kolejny solowy krążek pt. „Przebudzenie" i rozpoczął koncertowanie z założonym przez swoich synów zespołem „Bracia”. W minionym roku rodzinne trio pod szyldem CUGOWSCY wydało płytę pt. "Zaklęty krąg". Finał trasy koncertowej poświęconej nowemu wydawnictwu został zaplanowany na przyszły rok. Wokalista zaangażował się również w kilka interesujących projektów, m.in. wystąpił w repertuarze operowym i operetkowym z Aleksandrą Kurzak, światowej sławy sopranistką.
W tzw. międzyczasie rozpoczęły się prace nad powstaniem nowego zespołu, który będzie towarzyszył legendarnemu wokaliście w jego dalszej solowej karierze. W składzie grupy znaleźli się muzycy wybitni, doskonale znani na scenie rockowej i jazzowej.
Na gitarach zagra Jacek Królik, wirtuoz instrumentu, z dorobkiem płytowym zawierającym około setki pozycji. Współzałożyciel grup Chłopcy z Placu Broni, Brathanki i Giganci Gitary, występował również w zespołach Lombard i Tilt. Współpracował ze Zbigniewem Preisnerem, Urszulą, Renatą Przemyk i Krzysztofem Antkowiakiem. Brał udział w nagraniach dwóch pierwszych płyt Justyny Steczkowskiej i legendarnego krążka Grzegorza Ciechowskiego "Oj Dada na". Od 1996 roku na stałe współpracuje z Grzegorzem Turnauem i Andrzejem Sikorowskim. W ostatnim czasie nagrywał z zespołem "Wieko" i Robertem Chojnackim.
Na basie będzie można usłyszeć Roberta Kubiszyna, wybitnego kontrabasistę i basistę jazzowego, aranżera i kompozytora. Muzyk na stałe współpracuje z Anną Marią Jopek, Grzegorzem Turnauem, Henrykiem Miśkiewiczem, Markiem Napiórkowskim i Dorotą Miśkiewicz. W swoim dorobku ma również występy m.in. z takimi artystami jak: Dean Brown, Jon Herington, Mino Cinelu, Gregoire Maret, Janusz Muniak, Zbigniew Namysłowski, Jarosław Śmietana, Apostolis Anthimos, Ewa Bem, Natalia Kukulska i Kuba Badach. Zdobywca Fryderyka za solowy album " Before Sunrise".
Na instrumentach klawiszowych zagra Tomasz Kałwak, kompozytor, aranżer, instrumentalista, producent muzyczny, wykładowca Akademii Muzycznej w Katowicach. Ma na swoim koncie współpracę z najważniejszymi artystami polskiej sceny muzycznej. Wśród nich znaleźli się m.in.: Andrzej Piaseczny, Dorota Miśkiewicz, Ewa Uryga, Ewa Bem, Grzegorz Turnau, Andrzej Sikorowski, Henryk Miśkiewicz, Irena Jarocka, Jorgos Skolias, Lora Szafran, Marek Grechuta, Marek Napiórkowski, Mietek Szcześniak, Natalia Kukulska, Natalia Niemen i Urszula. Współpracował również z orkiestrami Adama Sztaby i Tomka Szymusia. Tomasz Kałwak jest także znanym i cenionym autorem muzyki do sztuk teatralnych, produkcji filmowych i telewizyjnych.
Skład nowej grupy wesprze na perkusji Cezary Konrad, muzyk jazzowy, kompozytor i aranżer. Współpracował z Anną Marią Jopek, Andrzejem Namysłowskim, Włodkiem Pawlikiem, Ireną Santor czy zespołem Hey. Wśród muzyków, z którymi koncertował znaleźli się również m.in.: Randy Brecker, Susan Weinert, Didier Lockwood, Karrin Allyson, Deborah Brown, Mino Cinelu, Pat Metheny, Leszek Możdżer i Tomasz Stańko. Cezary Konrad występuje także z Orkiestrą Polskiego Radia i Telewizji oraz Orkiestrą Sinfonia Varsovia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

 KUP BILET

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

 KUP BILET

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

 KUP BILET

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

 KUP BILET

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

 KUP BILET

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje Krzysztof Cugowski

Bawiłam się wyśmienicie, ten głos który towarzyszył mi przez wiele lat mojego życia usłyszeć ma żywo było doznaniem nie lada 😀
Piękny głos, extra wydarzenia!
Pan Krzysztof Cugowski niesamowita petarda w gardle cudowny koncert, wrażenia niezapomniane, prosimy o więcej...
Wspaniały koncert, dobrze było usłyszeć na żywo niewyobrażalny talent Krzysztofa Cugowskiego i dopełnienie tego przez świetny Zespół Mistrzów. Niesamowite przeżycie, artyści dali z siebie wszystko! Organizacja na bardzo dobrym poziomie, bardzo mili pracownicy Filharmonii Szczecińskiej.
Rewelacja! Ponadprzeciętny głos wokalisty, uzdolniona orkiestra, kontakt z publicznością, piękne wnętrze wyjątkowego miejsca - Wszystko razem na medal!
Bajeczny głos, wspaniali muzycy(wirtuozi ) Szkoda, że tak krótko- 1,5 godz. minęło za szybko.
dziekanJ 15.02.2021 10:27
Koncert super, świetna atmosfera. Polecam Wszystkim.
Tadeusz 15.02.2021 00:59
Koncert pięciu Mistrzów niesamowity i nie do zapomnienia.
Koncert rewelacja. Mistrzowie. Lekki niedosyt - za krótko! Organizacja na "tróję"
Koncert był bardzo dobry, nagłośnienie fenomenalne. Zespół Mistrzów to naprawdę mistrzowie a pan Krzysztof imponuje głosem ale jednak lekki niedosyt pozostał, ponieważ nie było bisów.
Paweł 14.02.2021 10:02
Koncert był rewelacyjny! Uczta muzyczna! Piękny głos Pana Krzysztofa i wspaniała oprawa muzyczna wirtuozów! Oby do następnego.
Martyna Z, Leszno 03.03.2020 12:05
Koncert rewelacyjny, jak na mistrzów przystało. CUDOWNY
Krzysztof Cugowski - jak zwykle świetny głos, ale nie rozpieszcza widowni nawiązywaniem kontaktu. Zespół Mistrzów – REWELACJA!!! Koncert nie trwał nawet obiecanych 90 minut, został rozpoczęty z dość znacznym opóźnieniem . Cena za bilety za wysoka, nieadekwatna do czasu występu.
Krzysztof Cugowski w wyśmienitej formie! Zespół Mistrzów na mistrzowskim poziomie! Koncert wyjątkowy, pełen energii i mocy rockowego brzmienia!!!
Wspaniały koncert i wspaniały klimat! Zespół Mistrzów gra świetnie! Fan ze Słowacji.
Pan Krzysztof w świetnej formie głosowej. Koncert trochę zbyt krótki, ale wrażenia wspaniałe. Polecam
Było cudownie. Pan Krzysztof to wielka klasa. A głos fantastyczny. Gdyby mieszkał w Ameryce to znałby Go cały świat ale cieszę się że Polska ma takiego mistrza. Muzycy występujący z Panem Krzysztofem to także byli fantastyczni.
Zespół profesjonalny, Pan Krzysztof w świetnej formie. Wielu przebojów niestety nie usłuszymy takie tango itp. przez konflikt z Panem Lipko. Niestety nagłośnienie amatorka perkusja strasznie męcząca za dużo . Perkusista wybitny gdyby nie nagłośnienie było by super.
Bilety byly dla moich tesciow. Po koncercie powiedzieli, ze to byl najlepszy koncert na jakim byli.
Super! Było bardzo przyjemnie, miła atmosfera, a Pan Cugowski z zespołem - mistrzostwo!!!!
Pan Krzysztof klasa sama w sobie, muzycy Mistrzowie, ale na miłość boską, czy dźwiękowiec naprawdę potrzebował prawie pół godziny do pierwszej przerwy Krzysztofa, aby zrobić coś z głosem, żeby był normalnie rozumiany? Dopiero po przerwie słowa i głos Krzysztofa był niczym kryształ!
Krzysztof Cugowski we wspanialej formie wokalnej! Zespół mistrzów-rewelacja! Starannie dobrany repertuar K.Cugowskiego,stanowi całość stylistyczną! Chętnie wysłuchałbym jeszcze jednego utworu instrumentalnego w wykonaniu zespołu mistrzów, a także jeszcze jednego utworu na bis .Fajna,nowoczesna oprawa świetlna oraz dobra robota przy konsolecie ,to razem dało niezapomniane wrażenia!Spodziewałem się wysokiego poziomu,Był bardzo wysoki ! Brawo,brawo,i jeszcze raz brawo !!!
Wspaniały występ, zresztą jak zawsze Pan Krzysztof stanął na wysokości zadania.
Rewelacyjny koncert,jestem wielkim fanem Krzysztofa Cugowskiego,krótko mówiąc super.
Suuuupppppeeerrrrr
Bylo fajnie, muzykami głos jak zawsze supet
Bylo bosko
Koncert wspaniały tylko za krótko. Krzysiu jedyny w swoim rodzaju
Świetny koncert,sprawna organizacja.Rewelacja!
Cudowny koncert i niezapomniany wieczór.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert