koncert Krzysztof Kiljański

Krzysztof Kiljański - Blue Moon

koncert Krzysztof Kiljański

Krzysztof Kiljański - Blue Moon

Krzysztof Kiljański - Blue Moon - Bilety na koncert

Zapraszamy na niezwykle nastrojowy koncert. Zabrzmią najpiękniejsze światowe i polskie utwory muzyki rozrywkowej oraz standardy jazzowe w oryginalnych interpretacjach wokalnych w doskonałym wykonaniu artysty obdarzonego aksamitnym głosem, nazywanego „polskim Sinatrą”. W Hugonówce wystąpi Krzysztof Kiljański. Zaśpiewa przy akompaniamencie znakomitego pianisty i aranżera Piotra Matuszczyka, występującego i nagrywającego z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Jazzowy feeling, klasyczny repertuar, a także elegancja artystyczna sprawią, że koncert „Blue moon” będzie niezwykłym przeżyciem. Chociaż recital jest intymny i kameralny zapewni publiczności wyjątkową atmosferę największych scen świata. Koncert uświetnią również liczne anegdoty, które Krzysztof Kiljański opowie z właściwymi sobie elegancją, urokiem osobistym i poczuciem humoru. Krzysztof Kiljański jest laureatem najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego m.in. Fryderyków i Superjedynek. Wszechstronny wokalista o niezwykle ciepłej barwie głosu ma w swoim dorobku zarówno solowe albumy, jak i nagrania z popularnymi muzykami, m.in. z Haliną Młynkovą, zespołem Yugopolis oraz z Kayah, z którą zaśpiewał wielki przebój „Prócz Ciebie Nic”. Na nowo odkrył także piosenki Jonasza Kofty, nagrywając znakomitą płytę z nowatorskimi aranżacjami jego utworów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Krzysztof Kiljański - Blue Moon

Przykro mi,ale Pan pianista w moich uszach wypadł słabo i także główny artysta bez emocji i zbytniego wyrazu.Chyba coś się wypaliło,a utwory wykonywane w języku angielskim w nadmiernej ilości zakwalifikowałbym do roli odtwarzacza.
Niestety koncert bardzo słaby. Tylko 2 utwory po polsku. Czyżby nie było polskich retro hitów? Jak za godzinny koncert o takim poziomie, cena za bilet niczym nie uzasadniona.

Polecane z kategorii koncert