koncert

Krzysztof Krawczyk Złoty Jubileusz

koncert

Krzysztof Krawczyk Złoty Jubileusz

Krzysztof Krawczyk Złoty Jubileusz - Bilety na koncert

O tym, że Krzysztof Krawczyk to postać wyjątkowa na polskiej scenie muzycznej, nikogo nie trzeba przekonywać. Niekończąca się lista artystycznych dokonań polskiego Elvisa nie pozostawia wątpliwości: to niekwestionowany król rodzimej estrady.

Imponujący dorobek artystyczny, tysiące koncertów na całym świecie, bogactwo muzycznych wcieleń, mocny, dźwięczny głos, nieprzeciętna wrażliwość i nieodparty urok w połączeniu z imponującą determinacją i wolą walki – za to pokochały go pokolenia.

Pod koniec kwietnia Krzysztof Krawczyk wystąpi w poznańskiej Sali Ziemi, by w ramach jubileuszowego cyklu koncertów wraz z fanami i przyjaciółmi celebrować pięćdziesiątą rocznicę swej scenicznej działalności. Przed nami zatem wyjątkowe wydarzenie, które w zamyśle artysty ma stanowić nie tylko podsumowanie, ale również ukłon wobec fanów.

Zapowiadany program tego recitalu wróży niezapomnianą, sentymentalną podróż przez pół wieku polskiej piosenki, ale by na wspominkach się nie skończyło, dopełnią go utwory z najnowszej płyty Krzysztofa Krawczyka zatytułowanej „Tańcz mnie po miłości kres” z piosenkami Leonarda Cohena. To zresztą kolejny dowód na to, że upływający czas nie ima się największych, a cezury są po prostu doskonałą okazją do wspólnej zabawy.

Serdecznie zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Krzysztof Krawczyk Złoty Jubileusz

Świetne zabawa - szkoda, że tak krótko ;)
durinek 07.05.2016 23:24

Polecane z kategorii koncert