koncert

Koncert: Krzysztof Zalewski z płytą "Złoto" w WCK

koncert

Koncert: Krzysztof Zalewski z płytą "Złoto" w WCK

Koncert: Krzysztof Zalewski z płytą "Złoto" w WCK - Bilety na koncert

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na koncert Krzysztofa Zalewskiego. Muzyk zawita do Wodzisławia Śląskiego w ramach nowej trasy koncertowej promującej jego płytę „Złoto”. Artysta wystąpi w Wodzisławiu Śląskim 2 marca 2019 r., o godz. 18:00.

Krzysztof Zalewski to wokalista, muzyk, kompozytor, autor tekstów i multiinstrumentalista. Jest laureatem drugiej edycji „Idola”. Trasa koncertowa zaplanowana na 2019 rok promuje album artysty „Złoto”. Autorska płyta Zalewskiego to pełny wachlarz emocji i muzycznych wrażeń, które razem układają się w zaskakująco spójny złoty środek. Na koncercie, obok ballad, usłyszymy też dynamiczne utwory. Nie zabraknie też utworów znanych z albumu „Zelig”.

- Wracamy na klubowy szlak! I znów będzie gorąco i będziemy się wspólnie gotować, tańczyć i rozbierać. Przeplotą się piosenki zeligowe i złote, ale też przetestujemy kilka nowych piosenek, i jakiś letni przebój. Szyjemy nowe meduzy w ramach wystroju i widzimy się już niebawem w całej Polsce! – mówi Krzysztof Zalewski.

Bilety w cenie 80 zł.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert: Krzysztof Zalewski z płytą "Złoto" w WCK

Świetny koncert. Polecam.
Wspaniały, kameralny koncert, niesamowita atmosfera! Krzysztof Zalewski to nie tylko genialny artysta, ale także niesamowita osobowość. Miał on super kontakt z publicznością, rozmawiał i żartował, a wszystko z niesamowitą kulturą i poczuciem humoru. Pan Krzysztof sprawił, iż wszyscy cudownie się bawili. Było fantastycznie. Mam ogromną nadzieję, że Zalef znowu odwiedzi Wodzisław Śląski lub inne okoliczne miasta. Już tęsknimy. Oby jak najwięcej takich imprez!! Polecam serdecznie. Wszystko było na medal. Koncert i atmosfera pierwsza klasa!
Niesamowity Artysta, niesamowity kontakt z publicznością. Genialne wykonanie, świetne aranżacje. Kapitalny koncert!
Krzysiek jak zwykle super. Szkoda tylko ze z racji siedzen zabawa byla ograniczona. Nie mniej jednak organizacja na dobrym poziomie.
Koncert genialny, artysta petarda, szczególnie w osobistej rozmowie. Rewelacja. Organizacja bardzo dobra, miejsce przyjazne.
Świetna atmosfera, super kontakt Zalefa z publicznością, wspaniale spędzony wieczór, polecam!
Świetny występ, duża dawka energii !
Świetny koncert! Dobra organizacja ale przede wszystkim kawał dobrej muzyki! Na pewno to nie ostatnie spotkanie z Zalewski Band na żywo 😊
Było cudownie !
Świetny koncert! Zalewski jest niesamowity!

Polecane z kategorii koncert