koncert

Kuba Kornacki&Kanaan: "Trzy Sny"

koncert

Kuba Kornacki&Kanaan: "Trzy Sny"

Kuba Kornacki&Kanaan: "Trzy Sny" - Bilety na koncert

Kuba Kornacki&Kanaan: "Trzy Sny" | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Nowy album to muzyka skierowana do ludzi wychowanych na piosenkach Młynarskiego, Turnaua, czy zespołu Raz Dwa Trzy.

Autorski projekt Kuby Kornackiego to coś dla ludzi szukających czegoś więcej w muzyce. Zachwyca, wzrusza, bawi, zmusza do refleksji. Znajdzie tu coś dla siebie zarówno wielbiciel funku, popu, jazzu, jak i bossa novy, a nawet… kabaretu. Równie istotny jak muzyka – o ile nie najważniejszy – jest tu tekst: współgra z muzyką i jest bardzo ważną częścią każdej piosenki, zazwyczaj z zaskakującą puentą. Utwory tworzące album to opowieści, które przenoszą słuchacza w świat najskrytszych marzeń i pragnień. Całość stanowi wyraz szacunku do odbiorcy i jego inteligencji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Piękna muzyczna podróż do krainy wrażliwości. Mądre, niebanalne teksty i muzyka, znakomicie zaprezentowane, cudowna oprawa graficzna. Słowem zjawiskowo, gorąco polecam Kubę i jego Kanaan :-D
Bardzo wartościowy spektakl. Szkoda, że nagłośnienie sali nie spełniało wymagań - poziom głośności tak wysoki, że z trudem można było zrozumieć tekst utworów.
To był bardzo udany wieczór. Miło patrzeć i słuchać młodych artystów, pełnych pasji i pomysłów. Świetny kontakt z publicznością, naturalny i nie przegadany. Dziękuję w swoim imieniu i koleżanek
Taki koncert to naprawdę wykwintna kolacja dla duszy. Warto czasami tak duszę nakarmić. Brawo dla artystów za muzykę, słowa, aranż, wykonanie i atmosferę. Kuba Kornacki to klasa sama w sobie, ale do kompletu z takimi muzykami to prawdziwe mistrzostwo.
Piękny koncert, wspaniała muzyka, głębokie teksty, wyjątkowo utalentowani artyści.
Wspaniały koncert - dostarcza wielu wzruszeń i ciekawych wrażeń estetycznych. Super niska cena. Nie trzeba bogatym być by bogato żyć!
Super wystep. Fajna zabawa na scenie. Wzuszajacy i pelan przemyslen kawalek o "Pokurczu"- polecam przesluchac. Bedzie HIT! Muzycy i wokal (wszystkich) rewelacja. Bitwa klawisze/skrzybce extra- nie ujmujac jakosci reszcie zespolu. W koncu cos innego, cos swiezego...Polecam na przyszlosc i czekam na nowe wykony.
Ogromna dawka wrażeń i emocji, które nie sposób opisać słowami.

Polecane