koncert

Kuba Kornacki&Kanaan: "Trzy Sny"

koncert

Kuba Kornacki&Kanaan: "Trzy Sny"

Kuba Kornacki&Kanaan: "Trzy Sny" - Bilety na koncert

Nowy album to muzyka skierowana do ludzi wychowanych na piosenkach Młynarskiego, Turnaua, czy zespołu Raz Dwa Trzy.

Autorski projekt Kuby Kornackiego to coś dla ludzi szukających czegoś więcej w muzyce. Zachwyca, wzrusza, bawi, zmusza do refleksji. Znajdzie tu coś dla siebie zarówno wielbiciel funku, popu, jazzu, jak i bossa novy, a nawet… kabaretu. Równie istotny jak muzyka – o ile nie najważniejszy – jest tu tekst: współgra z muzyką i jest bardzo ważną częścią każdej piosenki, zazwyczaj z zaskakującą puentą. Utwory tworzące album to opowieści, które przenoszą słuchacza w świat najskrytszych marzeń i pragnień. Całość stanowi wyraz szacunku do odbiorcy i jego inteligencji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kuba Kornacki&Kanaan: "Trzy Sny"

Piękna muzyczna podróż do krainy wrażliwości. Mądre, niebanalne teksty i muzyka, znakomicie zaprezentowane, cudowna oprawa graficzna. Słowem zjawiskowo, gorąco polecam Kubę i jego Kanaan :-D
Bardzo wartościowy spektakl. Szkoda, że nagłośnienie sali nie spełniało wymagań - poziom głośności tak wysoki, że z trudem można było zrozumieć tekst utworów.
To był bardzo udany wieczór. Miło patrzeć i słuchać młodych artystów, pełnych pasji i pomysłów. Świetny kontakt z publicznością, naturalny i nie przegadany. Dziękuję w swoim imieniu i koleżanek
Taki koncert to naprawdę wykwintna kolacja dla duszy. Warto czasami tak duszę nakarmić. Brawo dla artystów za muzykę, słowa, aranż, wykonanie i atmosferę. Kuba Kornacki to klasa sama w sobie, ale do kompletu z takimi muzykami to prawdziwe mistrzostwo.
Piękny koncert, wspaniała muzyka, głębokie teksty, wyjątkowo utalentowani artyści.
Wspaniały koncert - dostarcza wielu wzruszeń i ciekawych wrażeń estetycznych. Super niska cena. Nie trzeba bogatym być by bogato żyć!
Super wystep. Fajna zabawa na scenie. Wzuszajacy i pelan przemyslen kawalek o "Pokurczu"- polecam przesluchac. Bedzie HIT! Muzycy i wokal (wszystkich) rewelacja. Bitwa klawisze/skrzybce extra- nie ujmujac jakosci reszcie zespolu. W koncu cos innego, cos swiezego...Polecam na przyszlosc i czekam na nowe wykony.
Ogromna dawka wrażeń i emocji, które nie sposób opisać słowami.

Polecane z kategorii koncert