koncert

Kukurba & Słowiński Project - Z Miłości Do Jazzu Jazz w Pałacu

koncert

Kukurba & Słowiński Project - Z Miłości Do Jazzu Jazz w Pałacu

Kukurba & Słowiński Project - Z Miłości Do Jazzu Jazz w Pałacu - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Z Miłości do Jazzu. Kukurba & Słowiński Project - Jazz w Pałacu. Charyzmatyczni artyści, fantastyczne brzmienie, niesamowita energia pomiędzy muzykami, a widownią... wszystko to w zabytkowych wnętrzach Pałacu Goetza w Brzesku!

Kukurba & Słowiński Project - Z Miłości Do Jazzu Jazz w Pałacu - więcej informacji

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek oglądać na żywo kilku zakręconych muzyków wydobywających ze swoich instrumentów frazy jakby nie z tego świata?
Czy próbowałeś / próbowałaś zrobić sobie kiedyś taki prezent, żeby w środku tygodnia spędzić wieczór w pałacu pełnym energetycznej, niepowtarzalnej muzyki oraz czegoś miłego do skosztowania?
Czy znasz już to uczucie, gdy wracasz po koncercie do domu i zaczynasz dostrzegać, że świat wreszcie Ci sprzyja, a Ty masz wreszcie tyle energii, że przez najbliższe dni możesz wszystko?
Niezależnie od tego, czy masz już takie doświadczenia, czy może dopiero chcesz spróbować, to zapraszamy Cię do zapoznania z ofertą, która przygotowaliśmy dla Ciebie.

Z MIŁOŚCI DO JAZZU. KUKURBA & SŁOWIŃSKI PROJECT

GWARANTUJEMY CI:

  • muzykę jazz na najwyższym światowym poziomie w otoczeniu klimatycznego wnętrza pałacowego atrium
  • satysfakcję z dobrze spędzonego wieczoru
  • kameralną atmosferę
  • możliwość poznania muzyków osobiście
  • przeżycie jedynego w swoim rodzaju wykonania, które w tym kształcie już się nie powtórzy
  • emocje, którymi artyści podzielą się z Tobą ze sceny, co da Ci siłę na najbliższe dni
  • satysfakcję, że miałeś okazję być w miejscu i czasie, gdzie dzieją się wyjątkowe rzeczy w świecie muzyki

DODATKOWO:

  • Otrzymasz dedykowany specjalnie dla Ciebie, pamiątkowy plakat z obrazem promującym wydarzenie, podpisany autografami muzyków!
  • Miły poczęstunek dla wszystkich gości od Wine Bar i Sklep Staccagio!

Kukurba & Słowiński Project to spotkanie kilku indywidualności, którzy na scenie potrafią zbudować między sobą takie porozumienie, brzmiące jak jeden dobrze tętniący organizm.

Tomasz Kukurba – wyjątkowy altowiolista, na co dzień frontman zespołu Kroke, znanego w świecie, występującego z takimi artystami jak Nigel Kennedy, Peter Gabriel, Diego Galaz, Anna Maria Jopek, Amir John Haddad, Tomasz Stańko, Andrzej Sikorowski, Joanna Słowińska, Grzegorz Turnau i wielu innych.

Tomasz Kukurba to multiinstrumentalista, oprócz altówki grający również na flecie, instrumentach perkusyjnych, wykonujący charakterystyczne i wyjątkowe wokalizy.

Stanisław Słowiński – skrzypek, kompozytor, aranżer, producent muzyczny. Jednym słowem…człowiek orkiestra, który przez krytyków muzycznych uznawany jest za jednego z najwybitniejszych i najbardziej interesujących skrzypków jazzowych młodego pokolenia.

Stanisław Słowiński koncertuje na scenach całego świata, wziął udział, w największej w historii polskiej muzyki jazzowej, trasie koncertowej po Chinach.

Jego album VISIONS BETWEEN LOVE AND DEATH spotkał się z wielkim uznaniem odbiorców.

Franciszek Raczkowski to jeden z najwybitniejszych pianistów młodego pokolenia.

W 2015 tym roku wydał album z autorskimi kompozycjami APPRENTICE. A kolejną ciekawą propozycją jest album KLOOD. To autorskie kompozycje artysty, będące improwizacją nawiązującą do twórczości Claude’a Debussy. O kompozycjach Franciszka Raczkowskiego bardzo przychylnie wypowiadają się uznani artyści w branży, między innymi Jan Ptaszyn Wróblewski.

Szymon Frankowski – przez wiele lat uczący się w klasie skrzypiec, jednak swoją dorosłą drogę muzyczną związał z kontrabasem. Swoją grę doskonalił pod okiem takich mistrzów jak Krzysztof Firlus, Ron Carter, Renaud Garcia-Fons, Lars Danielsson oraz wielu innych.

Szymon Frankowski współpracował z takimi artystami jak Grażyna Brodzińska, Piotr Baron, Konstanty Kulka, czy Jan Jarczyk.

Dawid Fortuna - jeden z najbardziej zapracowanych i utalentowanych perkusistów jazzowych. Swoje umiejętności doskonalił w Akademii Muzycznej w Krakowie między innymi u Macieja Korpala, Mirosława Żyty, Jana Pilcha.

Dawid Fortuna współpracował i nadal współpracuje z takimi artystami jak: Leszek Możdżer, Janusz Muniak, Adam Bałdych, Piotr Wyleżoł, Dominik Wania, Michael Patches Stewart., Paweł Kaczmarczyk, Stanisław Słowiński oraz wielu innych.

W środę 11 października 2023. roku o godzinie 19.00 w Brzesku, we wnętrzach Pałacu Goetza, będzie niepowtarzalna okazja zobaczyć właśnie tych muzyków wykonujących autorskie kompozycje Tomasza Kukurby i Stanisława Słowińskiego.

Bądź z nami. Nie przegap okazji. I przeżyj wspaniały wieczór!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Kukurba & Słowiński Project - Z Miłości Do Jazzu Jazz w Pałacu


Jak działają recenzje?
Fantastyczny, spektakularny koncert w magicznym miejscu. I wszystko grało!!!! I jeszcze artyści niemal na wyciągnięcie ręki. Wspaniałe 🤩
SBB 15.10.2023 17:29
Kukurba & Słowiński Project - Z Miłości Do Jazzu Jazz w Pałacu
Brzesko, 11.10.2023
Zespół Pałacowo-Parkowy Goetzów
Miejsce piękne, muzyka bardzo dobra, obsługa i dekoracje - super
jerry 12.10.2023 16:35
Kukurba & Słowiński Project - Z Miłości Do Jazzu Jazz w Pałacu
Brzesko, 11.10.2023
Zespół Pałacowo-Parkowy Goetzów
Wirtuozerski koncert zahipnotyzował publiczność. W XIX-wiecznym pałacu artyści wyczarowali porywającą atmosferę. Pochwała należy się organizatorom. Jeżeli to pierwsze wydarzenie w całym cyklu, to na pewno nie opuszczę kolejnych!
Iwona 12.10.2023 08:43
Kukurba & Słowiński Project - Z Miłości Do Jazzu Jazz w Pałacu
Brzesko, 11.10.2023
Zespół Pałacowo-Parkowy Goetzów

Polecane z kategorii koncert