koncert

Stanisław Słowiński

koncert

Stanisław Słowiński

Stanisław Słowiński - Bilety na koncert

Stanisław Słowiński - skrzypek, kompozytor, producent muzyczny. Jeden z najbardziej aktywnych twórców na europejskiej scenie muzycznej. Jako lider autorskich projektów koncertuje regularnie na scenach całego świata. Autor muzyki filmowej i teatralnej.

Solo Violin Avantgarde to już piąty autorski album Stanisława Słowińskiego i jeden z kilkudziesięciu w jego dyskografii. Siedem autorskich kompozycji, które składają się na album to utwory łączące dwa muzyczne światy będące dla Stanisława Słowińskiego najważniejszymi filarami muzycznej drogi: świat muzyki klasycznej i jazzu oraz świat muzyki improwizowanej. Album inspirowany jest pionierskim wydawnictwem najwybitniejszego polskiego skrzypka jazzowego; Zbigniewa Seiferta - Solo Violin.

Najnowszy album to podsumowanie dotychczasowej drogi na gruncie najbardziej wymagającej, intymnej i bezpośredniej w przekazie formy, jaką są kompozycje i improwizacje solowe.

BILETY:
20 zł przedsprzedaż
30 zł w dniu koncertu


Prosimy o przestrzeganie zasad higienicznych związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w tym m.in. o zachowanie 2-metrowej odległości oraz o udział w koncercie jedynie osób CAŁKOWICIE ZDROWYCH. Dzięki ❤

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Jak zawsze wspaniały koncert ♡ w tych dziwnych czasach to jak oddech świeżym powietrzem.

Polecane