koncert

Kwadra, Gomor

koncert

Kwadra, Gomor

Kwadra, Gomor - Bilety na koncert

Kwadra
Nazywamy się KWADRA ...

Zespół złożony z czterech facetów dla których muzyka jest ważną częścią składową życia. Każdy z nas jest inny i może dzięki temu każdy dokłada kawałek swojej pasji i fascynacji w muzykę którą tworzymy. A tworzymy ją od dawna – choć KWADRA jest czymś nowym – nową, wspólną formą ekspresji.

Nasza muzyka jest ciężka, dynamiczna i pełna mocy, ale w KWADRĘ włożyliśmy też harmonię melodii i spokoju, aby móc w pełni delektować się potęgą instrumentów i głosów...

KWADRA:

JAROSŁAW ŁABAJ - wokal;
LECH WEHYŃSKI - gitary;
MACIEJ BUDNER - bas, wokal;
JAROSŁAW ŁAPCZYŃSKI – perkusja

Zespół GOMOR powstał w 1988 roku w Poznaniu z inicjatywy ówczesnych technicznych Turbo & Wolf Spider i zadebiutował udanym i szokującym występem na Metalmanii 89'. Z tego też okresu pochodzą pierwsze nagrania tego zespołu wydane przez Metal Mind Productions na składance Metalmania 89'.
Po wielu latach zawieszenia Popcorn (Acid Drinkers) i Compass(Syndicate,RH Blue) na jednej z wielu imprez postanowili reaktywować GOMOR, co zaowocowało w 2012 r. nagraniem albumu " Apocalyptic Rise" który zawiera 11 ostrych i dynamicznych metalowo-rock’n’rollo'wych kompozycji w nurcie muzycznym a’la Motörhead. Album został bardzo dobrze przyjęty przez media i słuchaczy na koncertach, a Gomor został okrzyknięty mianem „polskiego Motörhead”,głównie jest to zasługa wokalu Compassa który do złudzenia wpasowuje się w stylistykę śp.Lemmyego.
W roku 2015 skład zespołu uległ kolejnemu przeobrażeniu gdyż część muzyków nie mogło pogodzić działalności w swoich rodzimych zespołach, obecnie w składzie grają: Pedro Don Compasso vocal, Maciej ŻUK Żebrowski,bass - znany z takich bandów jak (Sweet Noise czy Bordello Acapello), Maciej Jahnz gitara - znany z ( Flapjack), Kuba Frydrych,gitara - znany z (Psychodancing – Macieja Maleńczuka oraz Ryba & The Wiches), Joachim Jura perkusja oraz nowy gitarzysta Marek GOORAL Górecki.
Zespół GOMOR koncertuje i kontynuuje rockowe dzieło, a jego rozpoznawalną imprezą jest organizowany co rocznie od 5 lat GOMOR XMASS PARTY w Poznaniu, na którym zaprasza i promuje mniej znane poznańskie zespoły rockowe.

Skład:

Compass - voc
Maciej Jahnz - lead guitar
Maciej ŻUK Żebrowski - bass guitar
Marek GOORAL Górecki - guitar
Jarosław Szczeciński - drums

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kwadra, Gomor

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert