koncert

Kwiat Jabłoni

koncert

Kwiat Jabłoni

Kwiat Jabłoni - Bilety na koncert

Kwiat Jabłoni | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Nowe aranżacje piosenek z albumu, gościnni muzycy i wiele repertuarowych niespodzianek. Wyjątkowe koncerty zespołu Kwiat Jabłoni będzie można usłyszeć w grudniu w siedmiu polskich miastach. Kasia i Jacek Sienkiewicz odwiedzą Bydgoszcz. Poznań, Warszawę, Zabrze, Częstochowę, Kraków i Wrocław pokazując się publiczności w akustycznym wydaniu. Wydarzeniom towarzyszyć będzie premiera singla "Idzie zima", który swoją premierę ma zaplanowaną na koniec listopada.

Zespół wystąpi w składzie:

Kasia Sienkiewicz - pianino, wokal
Jacek Sienkiewicz - mandolina, wokal
Dorota Błaszczyńska - skrzypce
Łukasz Biliński - perkusjonalia
Oliwier Andruszczenko - klarnet
Michał Mościcki - kontrabas

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Wspaniały koncert, świetny klimat! Kasia i Jacek urzekają swoją naturalnością i szczerą miłością do muzyki. Kwiat Jabłoni zaraża pozytywną energią :)
Najpiękniejszy koncert tego roku!!!
Wspaniały koncert!
Bardzo dobry koncert! :)
Super koncert ! Ponieważ dorobek grupy nie jest jeszcze zbyt duży, miłośnicy ich muzyki mieli szansę posłuchać niemal całego repertuaru, z dodatkowymi "rodzynkami". Świetne aranżacje. Znakomity klimat koncertu.
Było super ;)
Wspaniały koncert, niezapomniane wrażenia, cudowna atmosfera i genialni wykonawcy - co tu dużo pisać - polecamy!
Daria & Piotr 07.12.2019 13:42
Rewelacyjny koncert, wspaniali artyści. Oby takich wydarzeń było jak najwięcej w Bydgoszczy😊
Warunki w bydgoskiej Adrii fatalne, ale sam koncert ŚWIETNY! Kasia i Jacek wymiatają, a do tego świetny zespół BUM BUM ORKeSTAR, gdzie niesamowite solówki Oliwiera Andruszczenko na saksofonie i klarnecie sprawiły, że było to niezapomniane przeżycie!
:)
cutty_sark61 07.12.2019 02:35
Koncert był rewelacyjny! Jedynym minusem który leży po stronie organizatora to brak ogrzewania na sali, mimo gorącej atmosfery koncertu, zimne powietrze było dużą niedogodnością.
pokora1991 06.12.2019 23:15
Prżecudny koncert. Artyści wspaniali, muzyka znakomita, solówki super. Bardzo miłe wrażenia.
Było super
Grzegorz 06.12.2019 14:44
Super koncert. Dawno tak dobrze się nie bawiłem. Polecam wszystkim.
Zabanalisciu 06.12.2019 14:23
Cudowny, klimatyczny koncert! POLECAM Z CAŁEGO SERCA!
Magdalena Barbara 06.12.2019 11:42
Bardzo dobra energia! Polecam :)
Świetny koncert. Kwiat Jabłoni to moje odkrycie muzyczne tego roku. Poznałam ich na Pol'and'Rock Festival i bardzo się cieszę, że byłam na tym koncercie. Życzę sukcesów i realizacji swoich planów.
kffiatus88 06.12.2019 09:44
Wybitny koncert, pełen emocji i wzruszeń. Jedynym minusem było oświetlenie (miejsce 18 rząd 6) - niektóre światła biły po oczach trzeba było mieć zamknięte oczy przez dłuższy czas.
Pięknie i klimatycznie, może trochę krótko :)
Najpiękniejszy koncert na jakim byłam. Fantastyczny. Autentyczność, subtelność, wyrafinowane dźwięki, boski wokal. Prawdziwe piękno. Na pewno jeszcze nie raz wrócę by przeżyć to znów!
Fantastyczny koncert :)
Bardzo mile spędzony wieczór w klimatycznym miejscu.
Fantastyczny koncert!!! polecam
koncert pod względem muzycznym ogólnie bez zastrzeżeń ale bez rewelacji. Organizacyjnie słabo - spóźnienie o ponad 15 minut, duchota ,dezinformacja przy sprzedażny biletów - bilet z adnotacją " miejsce nie numerowane" nie jest jednoznaczny z miejscem "stojącym" raczej sugeruje że ilość miejsc siedzących jest ograniczona - wystarczy dla tych którzy przyjdą odpowiednio wcześnie . jak jest inaczej to należy sprzedawać bilet z adnotacją " miejsce stojące" !!!
Świetny koncert - doskonały kontakt z publicznością i dobry flow na scenie. Już szukam następnych biletów.
Niewątpliwie artyści utalentowani, mający dobry kontakt z widownią. Zabawa przednia, muzyka wartościowa, na nic nie można narzekać (no może bileciki do szatni przy nie wliczone w cenę biletu są troszkę słabe)
Było wspaniale ! Koncert pełen energii i radości :) Jedynym minusem jest bardzo wysoka temperature na sali, no ale te emocje :)
Świetny, energetyzujący występ! Kwiat Jabłoni poradził sobie na 5 gwiazdek. Niestety - koncert był totalnie zepsuty przez dźwiękowców. Przez cały koncert słychać było sprzężenie i szum z głośników, momentami równie głośny, co muzyka. Do tego brudna, zaniedbana toaleta w Starym Klasztorze. Na Kwiat Jabłoni zawsze; do Starego Klasztoru - nigdy więcej
Świetny koncert. Muzyczna uczta :)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane