Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert Kwiat Jabłoni

Kwiat Jabłoni - Kameralnie

koncert Kwiat Jabłoni

Kwiat Jabłoni - Kameralnie

Kwiat Jabłoni - Kameralnie - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

🍏🌺Kwiat Jabłoni tam, gdzie ich jeszcze nie było! 🍂Jesienne koncerty pod hasłem "Tam, gdzie nas jeszcze nie było" to ostatnia trasa promująca album "Mogło być nic" i jedyna możliwość zobaczenia zespołu na żywo w najbliższych miesiącach.📅 Nie przegap okazji na bilety🎫

Kwiat Jabłoni - Kameralnie - więcej informacji

Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. “Niemożliwe” z 2019 roku bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, natomiast najnowsze dzieło “Mogło być nic” zadebiutowało na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży i po czterech miesiącach również pokryło się platyną (w kwietniu 2022 roku “Mogło być nic” osiągnęło również status podwójnej platyny). Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia pod teledyskami oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym.

Muzycy dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 30 milionów razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu “jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje (‘Niemożliwe”, “Wodymidaj”, “Wzięli zamknęli mi klub”, “Mogło być nic”, “Buka”) zdobyły uznanie i wielką popularność.

Kasia i Jacek, do tej pory, zagrali ponad 200 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Debiutujący zespół pod Małą Sceną zgromadził kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival.

Jesienne koncerty pod hasłem “Tam, gdzie nas jeszcze nie było” to ostatnia trasa promująca album “Mogło być nic” i jedyna możliwość zobaczenia zespołu na żywo w najbliższych miesiącach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

WYPRZEDANE
WYPRZEDANE
16.12.2022, 19:00 Hala Widowiskowo-Sportowa
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje i opinie: Kwiat Jabłoni - Kameralnie

Rewelacja! Cudowne przeżycia!
Magda 21.11.2022 14:58
Pięknie i emocjonująco. Niesamowite przeżycie.
Monika 21.11.2022 13:56
Koncert piękny, swobodny, bez spiny. Świetna atmosfera.
Ann 21.11.2022 09:38
Występ super! Zespół rewelacyjny nie sposób opisać każdego artystę. Z miłą chęcią pójdziemy na następny koncert.
anna 21.11.2022 07:17
Było super!
Mariusz 20.11.2022 09:47

PROMOCJA DNIA

-25%

Kraków
09.12.2022 19:00

bilety od 80,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii koncert