koncert Kwiat Jabłoni

Kwiat Jabłoni - Pożegnanie z niemożliwym

koncert Kwiat Jabłoni

Kwiat Jabłoni - Pożegnanie z niemożliwym

Kwiat Jabłoni - Pożegnanie z niemożliwym - Bilety na koncert

Zespół Kwiat Jabłoni rusza w niezwykłą trasę po najlepszych polskich klubach. Podczas "Pożegnania z niemożliwym“ Kasia i Jacek Sienkiewicz po raz ostatni wykonają w całości materiał z pokrytej złotem debiutanckiej płyty. W 18 miastach będzie można usłyszeć dobrze znane single w nowych aranżacjach oraz pojawią się nowości i niespodzianki. To zwieńczenie ponad rocznego, intensywnego koncertowania w całej Polsce. Zespół ma za sobą cztery trasy, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem - dwie ostatnie zostały całkowicie wyprzedane w rekordowym czasie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kwiat Jabłoni - Pożegnanie z niemożliwym

Atmosfera na koncercie nieziemska! Na prawie dwie godziny zanurzyłem się w magicznej amosferze, na pewno będę chciał to powtórzyć :)
Byłam pod wielkim wrażeniem. Koncert był magiczny, nie znałam tych artystów aż tak dobrze, ale po koncercie stałam się totalną fanką.
Właśnie na taki koncert liczyliśmy. Zaskakująco dobre nagłośnienie (mimo opinii znajomych o jego słabej jakości), szybko poruszająca się kolejka na koncert, czuliśmy się bezpiecznie, a do tego wszystkiego można było na miejscu napić się piwa :)
Super! :)
Wspaniały koncert, niezwykle utalentowani młodzi ludzie...Było super
Świetni artysci!!!
Koncert był fantastyczny. Świetna muzyka i dobra atmosfera.
Wspaniały koncert. Myślałem że będzie fajnie a było cudownie! Nagłośnienie muzycy oświetlenie stworzyli mega klimat!

Polecane z kategorii koncert