koncert LIMBOSKI

LIMBOSKI - Ucieczka Saula

koncert LIMBOSKI

LIMBOSKI - Ucieczka Saula

LIMBOSKI - Ucieczka Saula - Bilety na koncert

LIMBOSKI - Ucieczka Saula | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Limboski wraca z nową płytą i nowym zespołem! Zapraszamy na koncert promujący album „Ucieczka Saula”.

„Ucieczka Saula” jest siódmym albumem studyjnym Limboskiego, który ukazał się 25 października 2019 roku. Usłyszymy utwory premierowe z nowym zespołem, który towarzyszył mu podczas nagrywania płyty.

Limboski jest jednym z najciekawszych postaci na polskiej scenie muzycznej ostatnich lat. W tekstach obserwator subtelności międzyludzkich relacji, na scenie zaś drapieżne zwierzę koncertowe z charyzmą i własnym, rozpoznawalnym stylem. Zadebiutował w 2010 roku płytą „Cafe Brumba”. Był dwukrotnie nominowany do Fryderyków za płyty „Tribute to Georgie Buck” i „Poliamoria”. W 2018 roku wystąpił na festiwalu „Męskie Granie”. Jego najbardziej znanym przebojem jest piosenka pt. „W Trawie”, która ukazał się na płycie wydanej w 2016 roku. Ostatnie dwa lata spędził w Berlinie, gdzie zanurzył się w świecie muzyki klubowej, co dało mu zastrzyk nowych inspiracji. Nowy materiał zapowiada jako połączenie avant popu, elektroniki i rock and rolla.

„Saul to bohater mojego opowiadania, który pewnego dnia zostawia dom i rodzinę, wsiada na małą łódź i opuszcza swoją wioskę. Płynąc w dół rzeki obserwuje przesuwający się powoli krajobraz i wspomina różne wydarzenia ze swojego życia, z którego właśnie uciekł. Rzeka kołysze jego łódź i powoli unosi go ku przeznaczeniu. To bardzo symboliczna opowieść o dojrzewaniu, a jej ścieżką dźwiękową jest ta płyta. Każda piosenka to małe wspomnienie Saula”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Super zagrali:) PS. Te krzesła z przodu niepotrzebne!

Polecane

Cleo

Cleo

(25)

najbliższe wydarzenie
10.08.2020 17:00

bilety od 30.00 PLN